Харків і область 19 серпня. Обстріли, пожежі, жертви, бої (відео)

19.08.2022 13:25   -

177 доба російської агресії. Чорний день. В Харкові, 19 серпня, оголошено днем жалоби за загиблими харків’янами.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Вечер 17 августа и утро 18 августа стали одними из самых тяжелых для Харькова с начала войны. Погибли люди, много раненых, в том числе – дети.
Думаю, было бы правильным сегодня вспомнить всех, чьи жизни унесла война, всех, кто погиб в стенах своего дома, на улицах родного города, на поле боя.

Их будут вспоминать с теплом и любовью.

Але і надалі обстріли Харкова не припиняються. Близько шостої ранку зафіксовано щонайменше 5 ракетних ударів у Київському, Немишлянському та Основ’янському районах міста.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
У Київському районі зруйновано будівлю одного із закладів вищої освіти, в Основ’янському – будівлю цивільного підприємства, у Немишлянському ракети влучили в два приватних будинки.
Наразі відомо про одну загиблу жінку, вона була охоронцем в закладі освіти. На місці влучань працюють екстрені служби. Інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється.

Потерпають від обстрілів і мешканці області. Під ударом цієї доби знову населені пункти Чугуївського, Харківського, Богодухівського районів області.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
У Золочевській громаді виникли пожежі в приміщенні клубу, бібліотеці. Горіло поле з пшеницею. У Печенігах поранення отримав 68-річний чоловік.

За даними рятувальників протягом доби 6 з 12 пожеж сталися через обстріли.

ГУ ДСНС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
В результаті обстрілів були зруйновані та пошкоджені триповерховий корпус одного з вищих навчальних закладів, ангарна будівля та приватні житлові будинки.
Підрозділи ДСНС залучались для ліквідації пожежі ангарної будівлі приватного підприємства на площі близько 500 квадратних метрів у Основ‘янському районі Харкова.

На лінії зіткнення тривають активні бойові дії.

В районі Ізюма ворог намагався наступати на напрямках Барабашівка – Карнаухівка, Сулигівка – Дібрівне, Сулигівка – Нова Дмитрівка. інформують у штабі оборони . ЗСУ тримають позиції та завдають ворогу відчутних втрат.