Харків і область. 14 серпня. Обстріли, пожежі, жертви, бої (відео)

14.08.2022 12:31   -

172 доба російської агресії. Ця ніч для харків’ян була спокійною, але вчора, після 18 години, окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру запалювальними боєприпасами в Київському районі. На щастя, без постраждалих. Під удар ворога потрапили населені пункти області.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Близько першої години ночі росіяни завдали ударів по Зміївській громаді. Постраждали 3 жителів: чоловік 27 років та жінки 38 та 74 років. Стан – легкий.
Пошкоджено навколишні будинки, авто. Одна з ракет влучила на території об’єкту критичної інфраструктури.
Протягом доби окупанти обстріляли Богодухівський, Чугуївський, Харківський райони та багаторазово – Циркуни.

За інформацією рятувальників цієї доби на Харківщині сталося 9 пожеж через обстріли.

ГУ ДСНС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Харківському районі – чотири, Богодухівському – одна, Чугуївському – одна, та три пожежі здійнялись в Київському районі Харкова. Горіли приватні приватні житлові будинки, господарчі споруди, суха трава і легковий автомобіль. Всі вони були оперативно ліквідовані силами підрозділів ДСНС.

На Харківському напрямку тривають запеклі бої. За інформацією генштабу, окупант намагався вести розвідку боєм біля Питомника.
Успіху не мав, зазнав втрат та відійшов. Ворог завдав авіаційних ударів біля Перемоги, Ртищівки та Питомника. Напруженою є ситуація на Чугуївському шляху, зазначають військові.

ОЛЕКСАНДР ПОСІТКО ЗАСТУПНИК КОМБАТА 128 БАТАЛЬОНУ ТРО

Цей напрямок їм важливий для того щоб оточити Харків. Вони намагаються відрізати Харків з півдня, з цього напрямку. З півночі вони і так близько до кордонів, А звідси у них коліно логістики завелике і вони будуть всіляко намагатись виходити на південні кордони міста. Ми їм це точно не дамо.