Харків готується до опалювального сезону: Профільні КП ремонтують будівлі та мережі (відео)

21.07.2022 17:16   -

У Основ’янському районі триває підготовка об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду. Зокрема, фахівці КП “Харківспецбуд” ремонтують покрівлі та закривають контури будівель, пошкоджених обстрілами окупантів. Співробітники районної філії КП “Харківські теплові мережі” прискореними темпами готують системи опалення.

Наразі триває капітальний ремонт на шести об’єктах, у тому числі по вул. Богдана Хмельницького. А бригади КП “Харківводоканал” оперативно усувають пошкодження трубопроводами холодного водопостачання. Зокрема, зараз вони ліквідують аварійну ситуацію Нетеченським бульваром. У Слобідському районі працівники КП «Харківські теплові мережі» готують житловий фонд до нового опалювального сезону – ремонтують внутрішньобудинкові системи центрального опалення та гарячого водопостачання.

Також триває реконструкція котельні на вул. Нестерова. Фахівці КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» ліквідують наслідки ворожих обстрілів не лише у будинках комунальної форми власності, а й у будинках ЖК та ОСББ. Зокрема, відновили покрівлю балкона у будинку на вул. Ньютона, 129. Крім того, працівники КП «Жилкомсервіс», КП «Благоустрій» та мешканці району розчищають підвальні приміщення, які є укриттями.

Олександр Хроль