Харків 9 серпня вночі знову був обстріляний. Інформація від ХОВА

09.08.2022 11:02   -

Знову удари по Харкову. Попередньо – ракетні, тип встановлюють правоохоронці. Вночі близько 2:00 год ворог завдав ударів по Шевченківському та Індустріальному районах.

У Шевченківському окупанти не знайшли іншої цілі і пошкодили готельно-ресторанний комплекс. Ще один удар зафіксовано на відкритій території в Індустріальному районі, пошкоджено елементи транспортної та критичної інфраструктури. Постраждалих немає.

Протягом минулої доби російські окупанти обстрілювали населені пункти Богодухівського, Чугуївського, Харківського, Лозівського та Ізюмського районів області. У Богодухівському районі через обстріли горіло поле з пшеницею, фермери власноруч погасили пожежу, яка знищила 3 гектарів урожаю.

У Чугуївському – знищили склад з насінням. За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, протяги доби на Харківщині від обстрілів окупантів загинула 1 людина, поранення отримали 5 мирних мешканців. 1 загиблий та 1 поранений внаслідок вчорашнього ранкового обстрілу Харкова з РСЗВ.

По області госпіталізували 4 людини: жінку 71 років в Чугуївському районі, чоловіків 72 та 45 років в Дергачівській громаді, зазнав поранень 59-річний чоловік у Кутузівці. Стан двох пацієнтів – тяжкий.

Єгор Мікенін