Керівництво Супермаркету «Рост» пообіцяло виправити ситуацію і відновити роботу шлагбаумів

26.11.2020 16:41   -
Автор:
Протистояння харків"ян та супермаркету Рост. Суть проблеми: для доставки продукції у магазин існує дорога, але щоб скоротити шлях, частина водіїїв раніше їхала навпростець через двір, біля дитячих майданчиків та підїздів. Питання вирішили два шлагбаума, що примушували експедіторів дотримуватися правил дорожнього руху і не наражати харків"ян на небезпеку. Але нещодавно хтось демонтував шлагбауми. Адміністрація Росту відхрестилася від того, що руйнування забороняючих пристроїв це їх рук справа. І це не зважаючи вантажний автотранспорт, що знову почав курсувати через житловий двір. Місцеві мешканці готувалися блокувати рух навколо будівлі супермаркету. 
 
Ярослав Павлішин мешканець будинку по провулку Володимира Усенко 
 
Здесь узкие  проезды, только может в одном направлении двигаться вокруг дома машины. Не двухсторонне движение, а одностороннее. И единственное место, через которое возможно проехать — это наша арка. А так как проезжали грузовые машины, легковые машины, уже под аркой просел асфальт. А здесь проходят все коммуникации и появились трещины на нашем доме.
 
Кофлікт між бізнесом і харків"янами міг перейти у гарячу фазу, тому перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов особисто виїхав на місце. Після спілкування з мешканцями навколишніх будівель, відбулася розмова і з керівництвом супермаркету Рост . Головна вимога міста — шлагбауми повинні знову запрацювати, бо від їх роботи залежить безпека містян, які мешкают поручь з торговим центром. 
 
— Я вам даю сегодня день завтра день, чтобы вы его вернули. Вы снимали — не вы снимали, обратно сделайте, чтобы он был. Вы слышите меня?
 
Представник торгівельної мережі пообіцяв виправити ситуацію. Хоча і не визнав провину. Місто, повідомив перший віце-мер, триматиме ситуацію під контролем.  
 
— Вот представитель Роста. На за завтрашний день должен восстановить два шлагбаума. Один автоматический, который делали и второй вернуть все в исходное положение. Договорились таким образом: они все восстанавливают, приносят свои извинения. Погорячились они. И тогда возвращаем все на место.
 
Аби ситуація не повторилася, керівництво міста взяло на себе зобов"язання допомогти харків"янам отримати від профільних служб необхідні документи на обмежувальні пристрої. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Я вам хочу сказать, что не случится больше такой ситуации. Мы полностью оформим все документы, все документы будут в порядке и жильцы дома увидят, что эти шлагбаумы будут восстановлены.