«Картка Харків’янина». Чи користуються містяни пільговою програмою

26.05.2023 18:39   -

Отримати знижки та зекономити чималу суму в місяць у сімейному бюджеті. У Харкові розширює свою роботу програма лояльності «Картка Харків’янина». АЗС, супермаркети, аптеки та інші партнери «X-card» вже надають знижки містянам. «Комунальна», «Пільгова», «Звичайна», «Студентська» та «Учнівська» – такі види карток наразі функціонують у системі лояльності.

ДМИТРО ДАВІДЬЯНЦ ДИРЕКТОР КУ «ОФІС РЕФОРМ ХАРКІВ»
Насправді, «Картка Харків’янина» – це унікальний проект. Ця картка зараз є у понад півмільйона мешканців міста і якою користуються під час війни понад 50 000 мешканців у різноманітних партнерів проекту. Одним із таких партнерів є заправна станція «БРСМ-Нафта», яка по місту налічує понад 20 локацій. Де мешканці зможуть ними скористатися та отримати соціальний дисконт на газ та бензин. Люди можуть зекономити гривню на 1 літрі за газ чи бензин. Наразі ми маємо одного партнера «БРСМ-Нафта», але у літку ми плануємо підключити ще «Окко» та «WOG» до проекту лояльності «X-card».

ДМИТРО ДАВІДЬЯНЦ ДИРЕКТОР КУ «ОФІС РЕФОРМ ХАРКІВ»
Якщо ми кажемо про супермаркети у системі лояльності «Картки Харків’янина» є 5 великих торгівельних мереж. Це супермаркет «Восторг», нині супермаркет «Харків», «Класс», «Рост», «Посад» та інші. Щоденно карткою в супермаркетах користується понад 10 000 осіб, які отримують соціальний дисконт. Наприклад, у супермаркеті «Харків», це 5% на всі види товарів. На прикладі супермаркету «Харків» свої системи лояльності має кожна з торгових мереж, вони унікальні. І їх можуть отримати люди, які є власниками «X-card».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ДМИТРО ДАВІДЬЯНЦ ДИРЕКТОР КУ «ОФІС РЕФОРМ ХАРКІВ»
В системі «Картки Харків’янина» є також і аптечні мережі, такі як аптека «9-1-1», аптека «Славутич», аптека «Класна аптека», аптека «Леда». А також у червні до нас доєднається «Аптека Низьких цін». Якщо ми говоримо про аптеку «9-1-1», то тут ми маємо 2% знижки на всю групу товарів та 5% на визначену групу, що користується найбільшим попитом у харків’ян, до якої входить понад 20 товарів. Також у системі лояльності «Картки Харків’янина» є і кінотеатри, кафе та різноманітні партнери. Понад 70 партнерів, які надають спеціальний дисконт для харків’ян. Якщо хтось бажає отримати «Картку Харків’янина» треба прийти у ЦНАП чи центр соціального захисту населення, заповнити анкету та після цього отримати картку.

ОСТАННІ НОВИНИ