Капітальний ремонт і модернізація: Основ’янська філія КП «ХТМ» завершує літню реконструкцію

15.09.2023 17:41   -

Основ’янська філія «Харківських теплових мереж» закінчує літню ремонту кампанію. Триває остання перекладка ділянки магістральної мережі на провулку Лопатинському. Там міняють трубу 1960-х років. На одному з Центральних теплових пунктів також завершені роботи. Лишився тільки внутрішній будівельний ремонт. Від цього ЦТП залежить комфорт 39 будинків, 2-х шкіл та 2-х дитячих садочків. Об’єкт більше за інші потребував реконструкції. Зараз він вже подає гарячу воду. Температуру теплоносія регулює спеціальний прилад.

ВЛАДИСЛАВ ТИМОФЄЄВ НАЧАЛЬНИК ОСНОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ КП “ХТМ”
Це регулятор температури, який регулює подачу теплоносія для вигріва гарячої води. Це сучасна модифікація цих приборів, більш економічна. Вона не даж перегрівати гарячу воду на теплообмінниках, що за собою теж тягне це накип, це промивка, коли він забивається. Це нужний прибор.

Але головною ознакою цієї ремонтної кампанії, каже начальник Основ’янської філії Владислав Тімофєєв, стали саме капітальні ремонти внутрішньобудинкових систем. Для його господарства, де багато старих багатоповерхівок центральної частини міста, це дуже позитивний момент.

ВЛАДИСЛАВ ТИМОФЄЄВ НАЧАЛЬНИК ОСНОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ КП “ХТМ”
Капітальні ремонти по внутрибудинковим системам майже ніколи не виконувались, це були тільки поточні ремонти, капітальних по Основ’янській філії не було. Це новина цього року, виконано великий обсяг робіт і якість опалення, я гадаю, буде гораздо покращено на тих будівлях, де ця робота була виконана.

Майстер дільниці з 15-річним стажем Ольга Собіна із задоволенням інспектує завершений капітальний ремонт системи теплопостачання та гарячої води в одному з «підшефних» будинків по вулиці Молочній. Каже, тут було дуже багато скарг.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЬГА СОБІНА МАЙСТЕР ДІЛЬНИЦІ ВБС ОСНОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ КП “ХТМ”
Здесь были постоянные проблемы по полотенцесушителям, не грели некоторые стояки. Жаловались люди, потому что где-то недогрев был. Поменяли всю систему, теперь и чердак поменяли. И на чердаке и в подвале и по квартирам стояки все поменяли. Надеемся, что будет в этом году уже без жалоб.

Як каже майстер, головна проблема таких робіт – отримати доступ до квартир для заміни стояків. Натомість у будинку по вулиці Тарасенка (колишній Плеханівській), мешканці самі попросили відновити опалення у під’їзді, яке було демонтоване після аварійного розмерзання у 1994 році.

ДМИТРО ЧЕРЕДНИЧЕНКО ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ОСНОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ КП “ХТМ”
Були виїздні прийоми, на вихздних прийомах мешканці цього будинку зверталися до мера міста з проханням відновити опалення та замінити теплообмінне обладнання.

За словами заступника начальника Основ’янської філії Дмитра Чередниченка, систему опалення під’їзду змонтували за добу. Роботи по заміні бойлера тривали трохи більше, але зараз будинок до холодів повністю готовий, як і решта з 400 будинків, які обслуговує філія.

ОСТАННІ НОВИНИ