Как животные из Харьковского зоопарка день эскимо отмечали

24.01.2019 14:53   -
Автор:
Смачний подарунок з зимовим, морозним акцентом. Вихованці Харківського зоопарку приєдналися до святкування міжнародного дня ескімо. Морозиво, тварини звичайно не їли, зазначають їхні доглядачі, проте освіжаюче задоволення отримали. І це при тому, що більшість чотирилапих, хвостатих та вухатих в морозні дні знаходяться в зимових приміщеннях, це не стало на заваді для справжніх зимових забав.
 
Жанна Сивуха прес-секретар Харківського зоопарку
 
Для наших слонов Ауна и Тенди мы сделали снеговиков. Снеговики, украшенные глазами-яблоками, носом-морковкой, руками-веточками и волосами из соломы, моментально привлекли внимание животных. Аун повел себя как настоящий хозяин вольера, воспринял снеговика как постороннего и в считанные секунды растоптал его. А вот Тенди подошла к снеговику более изящно и стала выбирать вкусняшки – яблоки и морковь. И так постепенно разобрала снежную композицию. 
 
Зимові розваги — це елемент збагачення середовища тварини, додає Жанна Сивуха. Це дозволяє внести свого роду різноманітність і момент непередбачуваності в життя вихованців міського зоосаду. Деякі з яких, у дикій природі, сніг взагалі не бачили. Серед них носухи, або коаті — невеликі ссавці з сімейства єнотових. Живуть тваринки в основному в тропічних лісах, зустрічаються і на краю пустелі. Для них до свята в Харківському зоопарку також  підготували смачних сніговиків.
 
Жанна Сивуха прес-секретар Харківського зоопарку
 
Каждый снежок был фарширован вкусным угощением, будь то рыба и оливки. А вот для фенеков сделали снежный торт со съедобными компонентами. По реакции животных на композиции из снега было видно, что животным такая новизна пришлась по душе.