Как будут работать финучреждения в праздничные дни
Національний банк України затвердив порядок роботи фінустанов у період святкових днів. За даними регулятора 26 та 27 грудня система електронних платежів працюватиме на дві години довше банківського дня. А от у робочу суботу, 28 грудня, через систему електронних платежів можна буде проводити тільки платежі між банками, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі Нацбанку і органам Державної казначейської служби. НБУ і казначейство можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників системи. Втім її банківський день закінчується о 15:00 годині.
2 січня 2020 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через систему електронних платежів у цей день не здійснюватимуться; День роботи системи електронних платежів переноситься з понеділка 06 січня 2020 року на суботу 11 січня; А у п'ятницю 3 та середу 8 січня електронні платежі та банківська система працюватимуть у звичайному режимі.
А от щодо офіційного курсу гривні, то у період з 28 грудня 2019 року до 7 січня 2020 року включно діятиме той, що був розрахований НБУ 27 грудня 2019 року.