К новому учебному году в детсадах Киевского района открыли новые площадки

29.08.2012 18:19   -
Автор:

Свято відкриття. У дитячому садочку № 36 Київського району з"явився новий та найсучаcний дитячий майданчик. Про такі гойдалки у своєму дитинстві колишня вихованка цього закладу Мар"яна і мріяти не могла. Тепер, зізнається молода матуся, вона буде радіти за свою півторарічну донечку, яка цього року прийде у цей дитячий садочок.

Мар'яна, молода матуся:

-Старые они уже да, своё отжили, скажем так, а новые они красивые яркие и это не может не радовать.

Новий дитячий майданчик, каже народний депутат Ірина Бережна стане необідною складовою виховання та оздоровлення малечі у новому навчальному році. Минуло не так вже і багато часу, коли народна обраниця інспектувала цей виховний заклад. Тоді вона почула від батьків та керівництва дитсадка прохання про нові ігрові форми.

Ірина Бережна ,народний депутат України:

-Прошло буквально полтора месяца и мы присутствуем на этом детском празднике и нет ничего дороже видеть эти глаза счастливые, горящие, детские, а так же их родителей, потому что для них это очень важно. Видеть эти улыбки, слышать звонкий смех счастливых деток, которые играют на детской площадке.

Чутно дитячий сміх і на подвір"ї дитячого садочку № 410, що по вулиці Дружби Народів 257. Тут теж відкрився новий дитячий майданчик. Підтримали настрій свята — веселі клоуни.

Під час свята малеча танцювала та приймала участь у спортивних конкурсах. Ну і звичайно опановувала новий дитячий майданчик.

Ольга ,молода матуся:

-Детям нравятся яркие конструкции, современные и добротные. Безопастная конечно, безопастная детская площадка, хорошая опять таки для развития детей подходящая.

Ігор Бескровний, Євгеній Дроботов ,Харьковские Известия.