Юля за решеткой, они-под стенами суда

19.04.2012 18:34   -
Автор:

Юлі-волю, кричать прихильники Тимошенко. Розгорнули мітинг на площі Руднєва перед апеляційним судом у її підтримку. Однак про те за що її судять деякі навіть не здогадуються, тільки знизують плечима.

-А за шо її судять?

Інші ж таки розповідають, але вже свої версії.

Ганна,  активістка:

-Говорят,что она там поубивала, хотя такого вообще не было? Политиков поубивала? Ну да. Оплачивали проезд? Да. Во сколько привезли? С утра. Питание есть? Да, все есть. Ну а платят? Да. А сколько? Пока не знаю.

Та цифри "за постояти" відомі. Ще з вчорашнього дня. У соцмережі студенти запрошували прийти на мітинг один одного. За вісімдесят гривень. Телефони — контакти — все вказано. За ними ми і зателефонували.

-По-моему на восемь сорок пять, если вас устраивает время, то я буду уточнять. Стоять, как обычно, ниче особенного. Это не афера, а то мы приедем постоим,покричим. Да нет, там как бы нормальные люди, никто никого не кидает.

Про такі платні послуги за те, щоб постояти з ранку до вечора та погаласити, розповідають й інші харків"яни, які просто проходили повз акцію.

Євгенія Руденко,  харків'янка:

-Слышу, что людей набирают, молодежь за сто гривен. Стали в этих мундирах сердечных ходить, обзывать нас суками, дурами, сумку содрали с плеча.

Саме мирним мешканцям, які живуть поруч, мітингувальники спричиняють найбільше незручностей. Така поведінка акціянтів людей обурює.

Анжела Федюсіна,  харків'янка:

-Я живу в этом районе, для меня это большие неудобства и с транспортом, иду по улице, провоцируют. Толкали, обзывали.

Та провокації це не єдине до чого вдаються прихильники Юлії Тимошенко. Вони і кулаків не стримують.

І не лише одного разу. Такі інциденти чи не на кожному кроці.

Це так прибічники Тимошенко намагаються встановити свої намети. Незаконно. Бо Харківський окружний суд заборив проведення будь-яких акцій. Про що їх неодноразово попереджує виконавча служба.

Віталій Амельченко,  начальник виконавчої служби Червонозаводського району:

-Как вы видите на все действия исполнительной службы, которые были заактированы надлежащим образом, люди не реагируют.Сцена, как была установлена, так и стоит, и никто ее не убрал, требования исполнительной службы не исполняются, то же самое и с палатками.

Та це не мітинг. З такими аргументами на захист активістів прибігають народні депутати від БЮТу. Кажуть, рішення суду тут нідочого, бо вони не протестують, а проводять прийом громадян.  

Костянтин Бондарєв,  народний депутат України (фракція БЮТ):

-Я взяв з собою такі легкі речі, як конструкції, для моєї опозиції, роздавав тут газети і спілкувався з громадою.

Спілкування вийшло ще те. Результат від того наочний. Засіяні газони потоптані, а навкруги — сміття.

Ольга Коломацька,  двірник:

Сегодня приехали, насорили, уедут, нам опять убирать. Просим не мусорить, кто относится с пониманием ,а кто грубит.

Грубіянили мітенгувальники і на дитячих майданчиках. Матусі кажуть, малечу білосердешні просто виганяли.

Наталія,  харків'янка:

-Нас прогоняли отсюда с ребенком с горки, мы будем здесь сидеть, а вы уходите.

Ви — не ви, такі — не такі. ділити людей не можна, кажуть харків"яни. Бо закон один для всіх, і Юлія Тимошенко не може бути виключенням.

Олена Шингарьова,  харків'янка:

-Сегодня она отказывается жить жизнью обычного украинца, она претендует на создание специальных условий в которых она сейчас живет лучше,чем тысячи украинских людей.

Та у питанні її винності крапку повинен поставити суд, наголошують харків"яни. А її прихильники не повинні перетворювати приймаюче місто у політизований театр.

Та у цьому театрі сьогодні грали не довго. Чи сил не вистачило, чи бажання та суд ще тривав, а мітенгувальники вже полягали.

Євгенія Кутнова, Віктор Ноздрачов, Євген Карпенко. Харьковские Известия