Юлия Светличная поздравила участников Kharkiv music fest

15.03.2018 15:02   -
Автор:
Музика, що надихає. У Харкові стартував музичний фестиваль Kharkiv music fest. З культурною подією всіх його учасників привітала губернатор Юлія Світлична.  
 
Юлія Cвітлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Харків, як завжди, знаходиться в авангарді подій. Мені надзвичайно приємно, що саме в нашій області формуються нові тенденції розвитку мистецтва та культури. Будемо насолоджуватися чарівніим та видатним мистецтвом, яке нам дарують величні імена не тільки Харківщини, а в цілому України і всього світу. Я бажаю всім і слухачам і глядачам упродовж до 25 березня насолоджуватися цим чарівним мистецтвом. І я дякую усім, хто був  причетний до організації масштабної події — Kharkiv music fest. Бажаю всім слухачам насолоджуватися чарівним мистецтвом, бажаю всім гарного настрою і позитивних емоцій. 
 
Kharkiv music fest проходитиме на базі театру опери та балету та філармонії. Під час заходу на цих майданчиках відбудеться 7 музичних концертів. Проте класичну музику в ці дні харків’яни матимуть змогу почути й у найнесподіваніших місцях. На станціях підземки та 9 локаціях по місту. Відкрив фестиваль концерт з американським акцентом під назвою "З нового світу".
 
Станіслав Христенко піаніст та диригент
 
Термин "новый свет", который существует с 16-го века, когда-то был связан с открытием новых земель, позднее — со свободой достоинства, а еще позже с прогрессом и благополучием. Этот термин также присутствует и в музыке. Именно через музыку и искусство наш фестиваль строит будущее на этой земле, свободное, прогрессивное и богатое. Наш фестивальний оркестр вперше об'єднає найкращих музикантів зі всіх куточків України. І це буде вперше в історії України і цим Харків покаже, що саме Харків об'єднує всю Україну. 
 
Як відзначають організатори, мета заходу продемонструвати все різноманіття класики. У програмі – симфонічні твори українських, європейських та американських композиторів у виконанні солістів і диригентів світового рівня з Австрії, Німеччини, Польщі, США та України. У рамках фестивалю відбудеться й концерт для людей з інвалідністю, а також зустріч-концерт з вихованцями інтернату для незрячих дітей. Окрім того, музиканти проведуть лекції й майстер-класи гри на піаніно з учнями музичних закладів освіти.