Юлия Светличная посетила с рабочей поездкой Краснокутский район

04.09.2018 15:10   -
Автор:
У Пархомівській школі, що у Краснокутському районі – капітальний ремонт. Раніше цей заклад не реконструювали, тому дітям доводилося навчатися у некомфортних умовах. 
 
Світлана Москаленко директор Пархомівської ЗОШ 
 
Буквально за останні два роки в школі було зроблено дуже багато. Було побудовано 4 внутрішніх утеплених туалети для дітей, цього раніше не було, зроблено ремонт у коридорі корпусу №1 і фойє цього ж корпусу. Було придбано кабінети біології, фізики та інформатики.
 
Але ці роботи – тільки початок оновлення. Вже цього року тут облаштують шатровий дах над центральною частиною будівлі та відремонтують м'яку покрівлю над іншими частинами. Також заплановано утеплення фасаду, облаштування відмостки та водостоків.
 
Олексій Белоцький голова Краснокутської РДА 
 
Знаючи турботу і опіку Юлії Олександрівни, ми звернулися до неї. Вона нас підтримала. Звернулася до обласної ради. І на сьогодні ми маємо кошти на відновлення і ремонт цієї школи.
 
А це вже дитячий садок у Краснокутську. Цій будівлі вже майже 100 років і раніше вона не використовувалася, тому що мала аварійний стан. Але тепер її капітально відремонтували. І до цього нового навчального закладу переїдуть 4 групи дитсадку -  це майже 70 малюків. Також завдяки збільшенню площі дитсадка у вересні тут відкриють ще 2 додаткові групи – ясельну та інклюзивну, куди ходитимуть 15 дітей.
 
Юлія Світлична голова Харьківської облдержадніністрації
 
Я сподіваюся, що в цьому дитячому палаці буде тільки сміх, тільки гарні емоції, буде дуже весело і дуже цікаво.
 
А вже ввечері у Краснокутську відзначали свято – 95-річчя району. Під час урочистого концерту -встановили рекорд України. Місцеві жителі склали з двадцяти восьми з половиною тисяч яблук карту Краснокутського району. Керівник області привітала мешканців зі святом і запевнила, що буде і надалі допомагати розвивати Краснокутський район.  
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Будемо продовжувати ремонт лікарні і сьогодні пдаруємо нове обладнання. Безумовно, "Енергія світла". 3 райони цього року будуть освітлені, зробимо капітальний ремонт водопроводу в чотирьох населених пунктах, зробимо ремонт у Пархоміській школі, а також почнемо ремонт у Пархомівському будинку культури. Дитяча музична школа буде відремонтована і, звичано, Красний кут такий багатий, такий заможний, але без фізкультурного комплексу. Зробимо наступного року, збудуємо новий комплекс и будемо разом його відкривати.