Юлії Тимошенко набагато краще

18.09.2012 23:54   -
Автор:

Юлії Тимошенко набагато краще. П"ять місяців реабілітаційного періоду в п"ятій ЦКБ позитивно вплинули на її здоров"я. Екс-прем"єрка нарешті почала ставати на ноги.

 Лутц Хармс особистий лікар Ю. Тимошенко

-Моя пацієнтка як і раніше скаржиться на болі, але хочу підкреслити, що ці болі вже значно менші. І зараз Юлія Тимошенко вже здатна робити по кілька кроків самостійно. Вона продовжує інтенсивно працювати над тим, щоб покращити свою можливість пересуватися.

Та покращувати свою можливість пересуватися Юлія Тимошенко може вже у колонії. Бо свій час на реабілітаційний період вона повністю вичерпала, кажуть українські медики, і затягла майже на півроку, замість регламентованих стандартами трьох тижнів.

 Раїса Моїсеєнко перший заступник Міністра охорони здоров'я України

-Пациентка не есть стационарная. Но учитывая обращения непосредственно самой пациентки с просьбой оставить ее в стационаре под наблюдением врачей, мы обсудили и предложения немецких специалистов и все-таки пришли к выводу пойти на встречу пациентке. По сути она сегодня занимается только лечебной физкультурой

Скільки саме часу лідерка білосердешних ще пробуде в лікарні, українські медики сказати поки не беруться. В одному запевняють — не менше місяця, а то й два чи три. Тож, скоріш за все і голосувати за кандидатів до парламенту Тимошенко буде у медзакладі.     

Михайло Афанасьєв головний лікар ЦКЛ № 5

-В больнице имеется избирательный участок, потому что у нас обычно лежит 450-500 пациентов и они имеют право на голосование/

Юлію Тимошенко включать до списку виборців і вона зможе віддати свій голос. От тільки чи прийде екс-прем"єрка на виборчу дільницю самостійно, своїми ногами, залежатиме виключно від неї самої, кажуть лікарі, і дають, якщо не лінуватися і регулярно займатися прописаними фізичними вправами — це можливо.  

Раїса Моїсеєнко перший заступник Міністра охорони здоров'я України

-Нужно одно — нужно просто усердно, усиленно работать как в любой реабилитации

Олена Мітясова, Ярослав Кононенко, Харьковские Известия

>