Экскурсионный трамвай Аннушка вновь вышел в рейс

31.05.2012 18:45   -
Автор:

Трамвай Аннушка знов вийшов у рейс після реставрації. З новою екскурсією. Історична мандрівка визначними місцями. За вікном — вулиці сучасні, а в трамваї — історії про них же тільки на кілька сторіч раніше.

-В середине 19 века здесь был пустырь, заполненный болотцем, его долго осушали прежде чем построить железную дорогу.

І хоча у трамваї місць на сорок чоловік — бажаючих послухати екскурсію — набагато більше. Їхали і стоячі, і на руках в один одного. Першими слухачами стали діти з інтернату номер 14, вихователі та батьки.  

Марія Котенко,  13 років:

-Экскурсия очень хорошая, я узнала много разной информации, я надеюсь, я не последний раз езжу на такие єкскурсии и буду узнавать ещё много интересного. Я посоветую своим друзьям, чтоб они посмотрели єту єкскурсию и много нового узнали.

У подальшому програму екскурсії планують перекласти англійською та возити трамваєм іноземних гостей. Та туристи були і сьогодні. І незважаючі на мовні перепони отримали перші враження.

Стефано Туркі , італієць, гість Євро-2012:

-Мені дуже сподобалося, такі ж екскурсії є і у нас на Батьківщині, в Мілані, але там вони поділяються на три види — для туристів, для дітей та трамвай-ресторан із національними італійськими стравами

Щоправда, не обійшлося без накладок. Програма трохи довша ніж маршрут прямування. А через недосконале технічне обладнання у кінці салону було погано чути. Організатори ці недоліки пообіцяли виправити. Аннушка курсуватиме містом один раз на тиждень — по п*ятницях.

Анастасія Полякова, Олег Синицький, Харьковские Известия.