Які сфери можуть принести дохід в період кризи

25.11.2020 13:58   -
Автор:
Уникнути негативних фінансових наслідків карантинової кризи допоможе джерело додаткового доходу, стверджують експерти. Одним із таких способів є інвестиції. Кожен стикався з таким традиційним способом збереження коштів, як банківський депозит. Однак це далеко не найвигідніший спосіб вкладення коштів, розповідають фінансові аналітики.
 
Чому депозит невигідний:
 
1.Ставки по депозитах досить низькі і часто не покривають інфляцію.
2.Якщо ви зберігаєте кошти в національній валюті, ви можете зіткнутися з ризиком різкого зростання курсу долара або євро.
В результаті, навіть поклавши гроші на депозит, ви не можете бути впевнені в тому, що отримаєте стабільний дохід.
 
Проте є й інший спосіб заробити – інвестування в різні фінансові інструменти, такі як акції відомих світових компаній, фондові індекси, дорогоцінні метали, енергоносії, радять аналітики. На їхню думку, вкладання грошей в подібні активи дозволяє отримати хороший дохід, який не залежить від низьких ставок в банках, курсу національної валюти, а також ситуації у світі. Однією з найбільш популярних сфер в період пандемії коронавірусу стали компанії, що надають різні онлайн-сервіси та, в першу чергу, онлайн-комунікації. Зростання їх популярності відбулося тому, що в період пандемії велика кількість людей вимушені віддавати перевагу онлайн-конференціям, а не особистим зустрічам. Попит зріс. Теж відбулося і з онлайн-розвагами.
 
Особливою популярністю почали користуватися послуги компаній, що надають потокове відео.Також істотно збільшилася кількість користувачів соціальних мереж. Наприклад, з середини березня 2020 року по листопад акції однієї з найпопулярніших соцмереж виросли майже у 2 рази, а одного з розважальних відеододатків – більш ніж в 1,5 рази. 
 
При грамотних інвестиціях онлайн-компанії можуть приносити стабільний дохід. Головне – встигнути використати можливості, що виникають. Почати отримувати дохід від внесків досить просто, вважають експерти. Для цього не потрібно мати спеціальну освіту або великий капітал. Все що потрібно зробити – це обрати торговельну платформу, яка надасть відповідні можливості. А керувати своїми онлайн-інвестиціями можна буквально не встаючи з дивана, додають фахівці.