Як виглядає село Циркуни під Харковом, яке пережило окупацію рашистів (відео)

21.06.2022 10:35   -
Як виглядає село Циркуни під Харковом, яке пережило окупацію рашистів (відео)
ФОТО: АРКАДІЙ ЮРЧЕНКО, СЕРГІЙ КОЧМАРСЬКИЙ. ZMINA.INFO

Село Циркуни, що розташоване всього за 2 км від Харкова і в 30 км від кордону РФ, російські війська зайняли у перший день повномасштабного вторгнення росії. Як виглядає населений пункт післі деокупації, дивіться в матеріалі «Харьковских известий».

За понад 70 днів окупації рашисти зруйнували місцеву школу, сільраду, десятки житлових будинків і вбили щонайменше 25 мешканців. Ще понад дві тисячі, за свідченнями місцевих, вивезли так званими евакуаційними автобусами в напрямку Росії. Також дев’ятьох чоловіків – прикордонників і цивільних – російські військові викрали і вже понад два місяці про долю більшості з них нічого не відомо.

Попри деокупацію на початку травня, Циркуни та декількох навколишніх сіл досі перебувають під щоденними артилерійськими обстрілами і продовжують зазнавати руйнувань. Від обстрілів і далі гинуть мирні мешканці. Сьогодні до лінії розмежування звідси трохи більше 10 кілометрів. Заїхати в район чи виїхати, окрім як місцевим, дозволено лише у супроводі військових або правоохоронців.