Як українцям подорожувати восени?

02.10.2020 12:16   -
Автор:
Українцям не потрібно більше проходити 10-денний карантин при в'їзді в Словенію.  Але необхідно мати негативний тест на коронавірусну інфекцію. Про це повідомило посольство України в Словенії. 
 
З 1 жовтня дозволяється в’їзд в Словенію без проходження 10-денного карантину громадянам з третіх країн (у тому числі України) за наявності негативного результату тесту на COVID19  — не пізніше ніж за 48 годин, зробленого в установах чи організаціях в країнах ЄС, Шенгенської зони, Словенії або тих, які Інститут мікробіології та імунології Словенії та Національна лабораторія Словенії з охорони здоров’я визнали надійними і які є у переліку Національної лабораторії. 
 
Чекає туристів і Єгипет, влада якого звільнила туристів від сплати візових зборів до 30 квітня 2021 року. А от кордони Європейського союзу для українців поки що залишаються закритими. У зв'язку зі зростанням кількості інфікованих, Європа посилює карантинні заходи. Так, за словами канцлера Німеччини Ангели Меркель, обмеження необхідні, аби уникнути всевітнього закриття кордонів, як було навесні.
 
Ангела Меркель канцлер Німеччини
 
Влітку ми багато дізналися про пандемію, проте попереду більш складний час — осінній та зимовий. Статистика, що зростає — це привід для занепокоєння. 
 
Протиепідемічні заходи посилила й Болгарія. Тепер українцям необхідно надавати довідку про негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше як за 72 години до перетину кордону.