Як у світі готуються до новорічних свят

27.11.2020 11:40   -
Автор:
Святкові вітрини у Нью-Йорку починають прикрашати у листопаді і готують декор протягом місяця. Дизайном різдвяних магазинів займалися Енді Ворхол та Сальвадор Далі. У Сполучених Штатах. навіть, видавали журнал, присвячений оформленню вітрин. Щороку туристи зі всього світу приїздять до Нью-Йорку, аби зарядитися святковою атмосферою вітрин Macy's. Щоправда, цьоріч через карантин побачити їх можна лише по телевізуру та у інтернеті. За словами керівників магазину – це лист подяки лікарям та іншим працівникам, які надають невідкладу допомогу мешканцям міста під час пандемії.
 
Прикрашають вітрини і у Галереї Лафайєт у Парижі. У магазинах продають різдвяний декор, але головною прикрасою торговельного центру є святкова ялинка. Вона вважається однією з найкращих у світі. Над її декором працюють дизайнери. Щороку дерево має різне обрамлення: її підвішували під куполом, прикрашали дорогоцінним камінням, декором у стилі "Зоряних війн", тощо. Цей рік не став виключенням: ялинка вражає своєю красою.
 
Цьогоріч також можна замовити привітання для друзів та близьких у Санта-Клауса онлайн. Для цього необхідно залишити повідомлення на сайті до 29 листопада. Санта розгляне всі листи, передасть відео-листівки та запросить на онлайн-трансляцію, де можна буде особисто поспілкуватися з чарівником.