Игровые салоны в Харькове закрываются

04.04.2012 17:38   -
Автор:

Перехрестя Салтівського шосе та П"ятдесятріччя ВЛКСМ. Кіоск з гральними автоматами працює без документів і землевідводу. Такою діяльністю, власники порушують не тільки правила благоустрою, а й закон України, що взагалі забороняє вести гральний бізнес. Така ж сама ситуація і по вулиці Жовтневої революції та Блюхера. Про ці заклади в районі знають навіть діти.

Катерина
— Мой друг туда заходил и проиграл все деньги

Іван
— С детства привыкают к азартным играм, на бюджете родителей это сказывается, и в какой-то степени искривляет психологию ребенка.

Міськвиконком постановив — у короткий термін демонтувати самовільно встановлені споруди. Місцеві мешкаці — на боці влади, бо хвилюються за власних дітей.  

Наталія
— Проигрывают много денег, все выносят из дома,чтобы поиграть, все деньги туда уходят.

Інспектори з благоустрою кіоски спочатку демонтують, а потім відвозять на штрафмайданчик.

Юрий Коваленко, начальник инспекции по благоустройству

— Эти обьекты хранятся пока там до тех пор, пока собственник не обратиться для того, чтобы их забрать, получить назад свой обьект. Собственник должен предоставить документы, оплату погрузки, перевоза, транспортировки, хранения даного обьекта. После того он забирает, когда у него появляется возможность установить его законно.

Та окрім цих коштів, які треба виплатити комунальному підприємству, власникам ігрових автоматів до всього ще й доведеться сплатити штрафи. Ведення грального бізнесу під суворим табу, а адмінсанкції сягають мільйонів гривень.

Євгенія Кутнова, Євгеній Шинкаренко, Харьковские известия