Євгеній Мураєв провів особистий прийом в місті Мерефа

28.03.2013 18:30   -
Автор:

Мешканка Мерефи Ніна Чумарьова прийшла на прийом до народного депутата Євгенія Мураєва зі своєю проблемою. В жінки хвора мати, ветеран війни, але ліками її вдосталь не забезпечують. А вони коштують чимало, Ніна ж Чумарьова безробітна.

Ніна Чумарьова безробітна, мешканка міста Мерефи

-6 лет ещё до пенсии, до 59 год, а роботи нема ніде, ніде не беруть в таком возрасте, я по уходу за мамою сейчас, в мене мамі 85 год, получає вона пенсію 1200 гривень, плюс у меня по уходу за мамою 172 рубля. Коли працювала на заводі ЖБК, травма була, тепер ноги болять, погано хожу.

Народний депутат зазначає, жінці мали б оформити інвалідність та виплачувати пенсію. З цим Євгеній Мураєв пообіцяв допомогти. А ось у Сергія Яковенка, батька чотирьох дітей, інша біда. Через примхи родичів не може прописати в квартирі власну дружину. І як наслідок — не може вийти на роботу. Адже офіційно сидить вдома по догляду за найменшим малюком і отримує на дитину матеріальну допомогу. Ця проблема, каже Євгеній Мураєв, вирішується легко.

-Нужно просто объяснить, что она не будет претендовать на жилплощадь по закону, у нее не будет законных оснований. Это регистрация и прописка майнового права — это разные вещи.

Юридична необізнаність людей зачасту і призводить до ось таких на перший погляд безвихідних ситуацій. Тому такі прийоми, де зібрані фахівці, стають в нагоді мешканцям області.

Сергій Яковенко безробітний, мешканець міста Мерефи

-Скажу честно, нужны, потому что мы очень многих наших законов не знаем, и это помогает найти вопрос на наши проблемы и как-то более-менее решать их целенаправлено и знать на что опираться и к кому обращаться. Я думаю, что мой вопрос решится.

На таких прийомах, каже нардеп, люди зачасту скаржаться на приватні проблеми, соціальні, житлово-комунальні. Але є й пропозиції державного значення.

Євгеній Мураєв народний депутат України

-Как правило это личные проблемы, боль каждого человека, но бывает приходят очень интересные продвинутые граждане, которые предлагают внести изменения в действующие законы и есть рациональные предложения. Основное, что помогает правильно менять законодательство — это работа с людьми, обратная связь — влияние закона на их повседневную жизнь, поэтому когда слышишь о тех недостатках, которые в законодательстве есть — понятно над чем работать в сессионом зале.

Для тих же мешканців Зміївського та Харківського районів, які не можуть потрапити на особисту зустріч з народним депутатом, працює вже п"ять приймалень. Згодом обіцяють облаштувати їх на території усіх сільрад.

Анастасія Полякова