“Єднаємося, будемо мужніми і все буде добре!” Вчителі приймають вітання і вітають самі (відео)

29.09.2023 18:46   -

Коли від тебе залежить, яким буде нове покоління харків’ян. В професій вчитель, кажуть освітяни Київського району, немає випадкових людей. Тут кожен на своєму місці і не один рік поспіль. Бо ця професія, скоріш за все, – покликання. Всіх освітян Київського району в переддень їх професійного свята, Дня вчителя, привітали від міста та подякували за їхню нелегку роботу дарувати дітям знання у такий непростий час. 

НАДІЯ АНТОНЮК ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ
Бути вчителем дуже відповідально. Дійсно, ми беремо маленьких дітей, маленьких людей і випускаємо зі школи вже дорослих людей. Зміни, які ми спостерігаємо за дітьми – дійсно значущі. Шановні колеги, в цьому році, як ніколи, наш день співпав з Днем захисників, тому ми тримаємо свій фронт, захисники тримають свій фронт! Єднаємося, будемо мужніми і все буде добре!

ЮРІЙ АНДРУСЕНКО ДИРЕКТОР ДЮСШ №1
16 років я працюю в освіті. Прийшов вчителем фізкультури у 2007 році і вже 16 років працюю. На мою думку, здоров’я нашої нації стоїть на першому місці, тому розвиток фізичної культури і спорту для нашого майбутнього покоління, починаючи з перших класів та навіть з дитячого садка, – це дуже важливо. Тому без фізкультури не буде здорової нації. А здорова нація зараз нас захищає. Шановні колеги! Вчителі, батьки, друзі, для всіх це свято! День працівника освіти – для всіх свято, це свято об’єднує всіх. Всі ми колись навчались, всі колись вчили, але ми мріємо, щоб наступний день освіти був вже у мирній Україні!    

ІРИНА БОРИСЕНКО ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ
Ми дуже сумуємо за офлайн навчанням, коли ми бачили дітей, які сидять за партами. Які спілкуються не тільки через екран ноутбука чи телефона, а потрібне живе спілкування і діти дуже хочуть повернутися до школи. Тож бажання, нехай воно здійсниться таке!  

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви працюєте і даруєте нашим дітям знання. І це головне. Так сталося, нажаль, що під час війни найбільш постраждалим став Київський район. Спочатку П’ятихатки і розбиті школи. Потім Північна Салтівка і теж колосальні, жахливі руйнації, розбиті школи, дитячі садочки. І я розумію як важко. Але, незважаючи на все, ми повинні робити свою справу! Відбудовувати, ви  – навчати дітей. Робити, знаєте, неможливе! Обов’язково ми переможемо! Я вірю в це і знаю, що ви вірите в це і це обов’язково буде! Міцного здоров’я, щастя, успіхів, гарного настрою і якнайшвидшої перемоги і звісно миру!

ОСТАННІ НОВИНИ