Яка буде зима? Теплові магістралі ремонтують і перекладають згідно з планом реконструкції (відео)

28.07.2022 15:20   -

Фахівці КП «Харківські теплові мережі» перекладають магістральні, внутрішньоквартальні мережі та відновлюють джерела теплопостачання.

Прискорено роботи з перекладки магістральних теплотрас у Шевченківському районі – зараз триває монтаж труб діаметром 800 та 1000 мм. Крім того, на пошкоджених будинках встановлюють запірну арматуру, яка відсікає їх від внутрішньоквартальної мережі. Темпи перекладу самих внутрішньоквартальних мереж, особливо гарячого водопостачання, суттєво прискорили завдяки використанню сучасних труб.

Також продовжуються роботи з відновлення пошкоджених джерел теплопостачання. Котельні на Північній Салтівці починають працювати на заповнення внутрішньоквартальних мереж. Триває робота з демонтажу пошкоджених радіаторів опалення у квартирах, які постраждали від обстрілу. «На жаль, деякі з них в результаті повторних прильотів доводиться заповнювати та перевіряти кілька разів, але за всіх існуючих проблем колектив ХТС чекає на перемогу», – зазначили в КП «Харківські теплові мережі».