Як у прифронтовому Харкові День молоді відзначали (відео)

12.08.2022 18:02   -

Вперше у нових умовах, без розмаху та масовості. Попри щоденні обстріли, у Харкові відзначили День молоді. Для волонтерів, які з перших годин повномасштабної війни тримають важливий фронт міста влаштували концерт та нагородили пам’ятними відзнаками.

Вони – це ще один фронт Харкова. Молоді люди, які не покинули рідне місто, допомагають іншим і щодня наближають нашу перемогу. Для них – харківських волонтерів – на честь Дня молоді, навіть під час пономасштабної війни, підготували святковий захід. Один із гостей, Дмитро Сашков згадує: почав займатися волонтерством у перші ж дні російського вторгнення. За цей час, зізнається чоловік, зіштовхувався з різними складнощами. Але, запевняє, не припинить допомагати іншим щонайменше до перемоги України.

ДМИТРО САШКОВ ВОЛОНТЕР


Потрапляв під обстріли декілька разів, напевно, 5. Десь потрібно було перепочити кілька годин і знов працювали, розвозили. Це у березні десь було.

Мер Ігор Терехов підкреслює, що саме завдяки молоді, яка ще з перших годин щодня дає відсіч окупантам – можна бути впевненим у мирному майбутньому Харкова.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА


Конечно, нелегко, конечно, сложно. Но тот задор, то настроение, которое у вас есть, поверьте, оно дорогого стоит. Смотря на вас, видишь, что у Харькова есть великолепное, классное будущее. Конечно, мы победим, город Харьков станет совершенно другим городом, нежели был. Но я уверен – благодаря нашей совместной работе, благодаря вам, вашей энергии, город Харьков станет еще лучше.

Євген Бєлов запевняє: не збирається кидати волонтерство після поразки російської армії. Адже, каже, навіть тоді роботи в Харкові буде чимало. Зараз же, зазначає хлопець, об’єдналися з іншими волонтерами та міською владою, аби вирішувати нагальні проблеми та якісно підготуватися до зими. Першу координаційну раду провели за участі мера Ігоря Терехова.

ЄВГЕН БЄЛОВ ВОЛОНТЕР


Это объединение волонтеров и волонтеры работают в соорганизации с городом. Если у нас будут какие-то вопросы, если у нас будут обращения о помощи к коммунальщикам – мы в любом случае в координации. Мы всегда на прямой связи. Мы стараемся, чтобы связь эта не разрывалась и мы работали вместе эффективно.

Представників волонтерських організацій мер нагородив дипломами та відзнаками.

Ніколь Костенко, Сергій Перець, Віталій Грунь та Єгор Мікенін