Як у Харкові облаштовують класи в метро на станції “Перемога” (відео)

30.08.2023 20:24   -

Станція метро “Перемога”. Тут так само, як і на станції “Університет” тривають завершувальні роботи з облаштування класів. Наразі тут вже змонтована система кондиціонування, встановлено гарне освітлення, і вікна з шумоізоляцією.

Робота проведена дуже масштабна, каже директор профільного департаменту мерії Ольга Деменко. Починаючи з того, щоб навчальний процес не заважав руху пасажирів, і закінчуючи організацією самих уроків.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Це і шумоізоляції, це рекуперація повітря, це дуже дорогостоячий, але дуже необхідний процес, рекуперація це і нохолодження, і підігрів. Це освітлення таке, як повинно бути. Тому все це вже зроблено. Облаштовуються класні кімнати, ізольовані кімнати, де буде розміщуватись не більше 20 дітей. Ремонтні роботи завершуються, після чого ми завеземо шкільні меблі, дошки, необхідне обладнання і розпочнемо навчальний процес.

На сьогоднішній день всього по Харкову в метро вже сформовано 60 класів, розповідає Ольга Деменко. 23 з них призначені для першокласників.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Це будуть звичайнісінькі шкільні класи, але в метро. В них будуть класні керівники, свої журнали, меблі і так далі. Там будуть працювати медичні працівники на кожній станції, психологи, буде охорона за кожним класом, крім вчителя, буде педагог-тьютер, який допомагатиме зустрічати дітей, допомагатиме устаткуватися, сходити в вбиральню чи організувати прийом їжі. Бо дітей там будуть і харчувати. Це буде друга страва, яку буде зручно їсти, це буде або сок, або чай.

Крім того, для зручності батьків, дітей до метро будуть підвозити муніципальними автобусами. Вчитимуться діти у дві зміни. Уроки в метро займатимуть всього декілька днів на тиждень, в інші дні триватиме онлайн процес. До вересня, каже Ольга Деменко, класи в метро будуть повністю готові прийняти своїх учнів.

ОСТАННІ НОВИНИ