Як харківські комунальники відновлюють будинки, ремонтують дороги й приводять до ладу зелені зони

30.01.2023 18:56   -

Відновлення потрощених росіянами будинків у Харкові – триває. Зокрема, фахівці ремонтують багатоповерхівку на вулиці Велика Панасівська, яка постраждала під час ворожих обстрілів. Крім того, працівники КП «Харківспецбуд» монтують каркас між першим та другим поверхами в потрощеному будинку Немишлянського району, а також виконують дрібні ремонтні роботи – в Основ’янському.

Тим часом, спеціалісти КП «Харківжитлобуд» відновлюють будинки у Слобідському районі.

ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ НА САЙТІ КП «ХАРКІВЖИТЛОБУД»
Підрядна організація КП «Харківжитлобуд» закриває контури будинків, ремонтує покрівлі на будинках на вулиці Фесенківській, вулиці Плеханівській та проспекті Героїв Сталінграда. Також виконує ремонтні роботі після обстрілу в одній з квартир на вулиці Ковтуна.

А от бригади КП «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації» у різних районах Харкова відремонтували та прочистили дощоприймальні колодязі, а працівники підприємства «Харківводопостачання» облаштували водорозбірні колонки, усунули пошкодження на трубопроводах.

ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ НА САЙТІ КП «ХАРКІВВОДОПОСТАЧАННЯ»
На вихідних бригади ліквідували 25 пошкоджень на трубопроводах і облаштували 27 оглядових колодязів. 30 січня ремонтники розпочали ліквідацію 19 пошкоджень на водопровідних мережах. Великий обсяг робіт заплановано виконати у Новобаварському, Шевченківському, Київському, Салтівському та Холодногірському районах.

Щодня на роботі – і харківські шляховики. Фахівці відзвітували про відновлення покриття на вулиці Отакара Яроша, Культури, Трінклера, Клочківській, Дерев’янка та на проспекті Героїв Харкова. Також про виконані роботи розповіли й у КСП «Харківгорліфт».

ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ НА САЙТІ КПС «ХАРКІВГОРЛІФТ»
Із 25 по 26 січня фахівці відновили роботу 6-ти ліфтів: 2-х у Шевченківському та Холодногірському районах, 2-х у Слобідському та ще 2-х – у Салтівському районі. Несправність виникла через вандалізм. Підприємство просить харків’ян дбайливо ставитись до ліфтового обладнання.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

І навіть під час війни комунальники роблять усе, аби Харків був охайним та доглянутим. Тож велику увагу приділяють зеленим зонам міста. Робітники «Харківзеленбуд» та «Харківблагоустрій» виконали обрізку дерев, а також – навели лад у дворах і безгоспних територіях.

ОСТАННІ НОВИНИ: