Художественные гимнастки ДЮСШ № 16 — занимаются в комфорте и безопасности

15.10.2012 22:15   -
Автор:

Боксери, важкоатлети, борці. У шістнадцятій спортивній школі виховалася не одна плеяда переможців всеукраїнських та світових Олімпіад. Гідна тут підготовка і художніх гімнасток. Дівчатка граційно демонструють пластику свого тіла. А також вміння володіти спеціальним гімнастичним приладдям.

Та для відточення своїх вмінь для дівчат потрібна не лише простора зала. Спеціальне підлогове покриття — запорука  безпеки.

Ольга Марющенко викладач художньої гімнастики ДЮСШ №16

-Раньше была гимнастика в спортзале на полу. Но она же развивается. И сейчас очень много стало акробатических элементов. Очень много рисков, очень много работы на полу, где необходимо ковровое покрытие.

Та таке спецпокриття коштує чимало. Тож власними силами придбати його було складно.

Ірина Горіна народний депутат України

-Безусловно максимально надо помагать детям, уделять внимание. И конечно, спорту. Мы много дестких, спортивных площадок ставим, и стадионы открывали. и вот сейчас оказываем помощь этой школе спортивной для того, чтобы им было комфортно заниматься.

Відтепер зайняття у гімнастичному класі проходять за усіма спортивними вимогами. Дівчата завзято виконують складні вправи із м*ячем, булавою та стрічкою.

Карина Гунченко та Вікторія Велика художні гімнастки

-Самое главное, чтобы было трудолюбие. Чтобы когда ходил на тренировки — получал удовольствие, радость. Чтобы был артистизм, когда делаешь упражнения.

Підтримувати варто і інших вихованців шістнадцятої ДЮСШ, впевнена нардеп Ірина Горіна. Вона запевнила, у гості до юних спортсменів вона завітає ще не раз.

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия