Харьковский зоопарк готовится к зиме

13.10.2015 17:30   -
Автор:

З настанням осені Харківський зоопарк набув особливої чарівності. Перше золоте листя на деревах, м’який килим на землі, заспокійлива тиша навкруги. Та нова пора року принесла до зоопарку і нові клопоти: час більш активно готуватися до зими. В адміністрації кажуть, до нового сезону вже готові .

Олексій Григор'єв директор Харківського зоопарку

Благодаря нашему городу, который дал уже тепло в квартирах харьковчан, в зоопарке тепло. То есть, во всех зданиях, в которых нужно, чтобы было отопление, отопились, нигде нет никаких проблем. В первую очередь мы подключили, конечно, обезьян, которые живут в тропическом климате, бегемотов, слонов.

Та для того, щоб вихованцям закладу взимку було комфортно, тільки увімкнути опалення у вольєрах недостатньо. Лілія Пономаренко, ветеран праці в зоопарку із сорока двохрічним стажем, розповідає: під час холоднечі у тварин і раціон особливий.

Лілія Пономаренко завідувач відділу кормління тварин Харківського зоопарку

Отличается кормление зимой и летом тем, что в зимний период обычно грубые корма состоят из сена, соломы и веточного корма. В летний период это трава и ветки заготовленные. Овощные культуры, как зимой, так и летом, но в основном, больше даем зимой, поскольку корма грубые, нужны сочные.

Заготівля їжі в зоопарку зараз у самому розпалі. До складів завозять тонни овочів, фруктів та сіна. В адміністрації закладу кажуть, цієї зими тваринам не загрожує голод: кормів буде в достатній кількості.