Харьковский городской совет подписал меморандум о сотрудничестве с союзом туроператоров

26.03.2012 16:51   -
Автор:

Голландія, Німеччина, Росія, Америка, Арабські Емірати та навіть Японія. Вболівальники з десятків країн світу вже висловили бажання  спостерігати за перебігом матчів під час Євро саме у Харкові. Приїжджатимуть вони як невеличкими групами, так і цілими колективами до тисячі чоловік.

Олександр Попов заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді, спорту і підготовки Євро-2012 з футболу
Фактически мы все наши обязательства, которые мы брали на себя — мы выполнили. Мы обеспечили за счёт инвесторов, а инвесторы — те люди, которые построили, отреконструировали, отремонтировали гостиницы к проведению чемпионата в Харькове.

Надати місця для проживання — це лише половина справи, каже Олександр Попов. Треба подбати про комфортне розміщення гостей, їхній трансфер, організацію екскурсій та відпочинку. Ці обов*язки відтепер у компетенції "Спілки п*яти харківських туроператорів". Представники об*єднання підписали меморандум про співпрацю із мерією. Такий альянс допоможе не лише відкрити Харків для десяти тисяч туристів. А й сприятиме економічному розвитку місту.

Оксана Козміна керівник програми "Харків. Літо. Футбол"
Это рабочие места, новые рабочие места для города. Пусть для некоторых временные, но тем не менее. Это повышения качества обслуживания гостей, повышение иммиджа города: современного, гостеприиимного, европейского.

"Харків. Літо. Футбол" — стане пілотним проектом.  У планах мерії розробити і осінню, і зимову тематичні програми задля розвитку екскурсійного чи-то бізнес-туризму у Першій столиці.

Олена Завгородня Євген Карпенко Харьковские Известия