Харьковских пенсионеров, как и у школьников, стартовал новый учебный год

03.10.2019 11:30   -
Автор:
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
Город Харьков и в этом вопросе тоже особенный. Вот в рамках жизнедеятельности наших терцентров такие проекты, они просто не забываются. Потому что для каждого человека, особенно человека, достигшего каких-то определённых возрастных рубежей, вопрос активной жизни и активного развития — это уже становится вопросом самой жизни. Поэтому, не останавливайтесь, действуйте, привлекайте в свои ряды своих ровесников и город Харьков будет красивым, активным, жизнерадостным городом только благодаря вам.
 
Тож пенсіонери взялись за навчання, бо не мають наміру відставати від сучасності. В "Університетах третього віку" відкрилися факультети історії рідного краю, валеології, прикладного мистецтва, основ квітникАрства, інноваційних технологій. Лекції читають викладачі вишів, юристи, управлінці різних служб. Заняття проходять раз на тиждень, а по їх закінченню слухачі отримують відповідний сертифікат. А ще у рамках створених у терцентрах "Клубах активного довголіття" пенсіонери мають можливість відвідувати екскурсії і театри, займатися творчістю та спортом, опановувати комп"ютерну грамотність та іноземну мову.