Харьковские таксисты наденут форму

02.04.2012 17:08   -
Автор:

Жодних шортів та майок, строгі брюки та сорочка, а можливо, ще і кашкет. Водії таксі, з нетерпінням чекають на спецодяг.

Сергій таксист
Чтобы знали, что официально человек работает, официально все, что можно с ним ехать, что нормально довезет, что нормально все, человек с документами, человек … честный человек

Олександр таксист     
Если будет красиво, почему бы и нет. Милиция носит, полиция носит фуражки, все видят, что это милиция, почему бы и таксист, который официально работает, не был бы одет нормально.

Якою буде форма будуть вирішувати самі компанії-перевізники, вони ж будуть і обладнувати кожен автомобіль   терміналом для безготівкових рахунків. Перші триста приладів вже працюють у таксі.

Олександр Кучер керівник компанії-перевізника
Пассажиру будет достаточно провести карточкой по считывателю. В этом случае на телефон пассажира приходит смс – это является электронной подписью. Пассажир показывает эту электронную подпись, водитель вводит ее в телефон и с карточки пассажира деньги зачисляются на карточку частного предпринимателя

Пристрій для прийому карткових платежів коштує всього п’ять гривень, форму для водіїв оплатять самі компанії перевізники, тож нововведення, запевняють у міській владі, не позначаться на вартості проїзду.

Сергій Дульфан  директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради  

На сегодняшний день те затраты, вы слышали стоимость терминала, те затраты, которые несут службы такси, на мой взгляд, не имеют экономического обоснования для изменения стоимости проезда

Всі домовленості між службами таксі та місцевою владою  оформили у спільний меморандум. На думку організаторів угоди, документ буде підписаний у найближчі дні. Тож вже влітку харків’янам буде легко відрізнити легальних таксистів від тих хто займається перевезенням пасажирів підпільно.

Андрій Соловйов, Віктор Ноздрачьов, Харьковские Известия.