Харьковские практики местного самоуправления признали лучшими в Украине

22.12.2018 12:33   -
Автор:
Міністерство регіонального розвитку визначилося з найкращими практиками місцевого самоврядування України. Харків отримав нагороду в сфері надання сучасних  місцевих послуг. На думку експертів приз від Мінрегіону Перша столиця виборола за проект оновленого комунального підприємства  бюро технічної інвентаризації. 
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації Харківської міської ради 
 
Коммунальное предприятие БТИ в городе Харькове — это современный сервис с очень высоким качеством обслуживания горожан, где харьковчане могут получить ответы на все вопросы в сфере недвижимости. Этот проект является уникальным для нашей страны, именно поэтому сегодня он был награжден как лучшая практика местного самоуправления в данной сфере. Харьков еще раз подтвердил свое первенство в сфере предоставления качественных городских услуг для своих горожан.
 
Фіналістами державного конкурсу стали 34 учасника. Оцінювали їх за трьома критеріями: інклюзивність регіонального та місцевого розвитку, формування безпечного середовища та практики розвитку. В церемонії нагородження взяли участь представники місцевого самоврядування всіх рівнів.
 
Сергій Чернов голова Харківської обласної ради 
 
Это заслуженная сегодня победа. За этим стоит огромный труд территориальной громады, городской власти, городского головы Геннадия Кернеса, исполнительного комитета, депутатского корпуса Харьков, потому что этот проект направлен на качественную услугу, на то создание условий для горожан с тем, что бы получить эту услугу в комфортных условиях и конечно же подготовительная работа было проведено очень много и сегодня этот проект признан креативным, современным и лучшим в Украине.
 
Харків, наголошують експерти, в черговий раз довів, що місто впевнено крокує до звання найкомфортнішого міста України. 
 
Геннадій Зубко віце-прем'єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 
 
Все, що відбувається, відбувається завдяки лідерству, якщо людина бере на себе додаткові повноваження, якщо людина бере на себе відповідальність, то зміни відбуваються як в державі, а для того, щоб вони відбулися, вони повинні відбутися в першу чергу у громаді. Я просто переконаний, в тому що за цим майбутнє, саме за громадами, за лідерами. Те що було зроблено саме на місцях буде впроваджено на рівні держави.
 
Досвід Харкова переймають і інші міста України. І не тільки що стосується реєстраційних та адміністративних послуг. Перша столиця відома в країні, як Харків — смарт сіті — найрозумніше місто, найіноваційніше. Команда, що реалізує програми спрямовані на створення комфортного середовища для містян вже неоднаразово отримувала нагороди за свою работу. І не має намиру зупинятися на досягнутому. Наразі у Харкові працює Бюджет участі, що дає можливість громаді голосувати за проекти розвитку міста запропоновані самими харків'янами. Крім того, вже звично і стабільно, у кожному районі працюють сучасні центри надання адміністративних послуг, в тому числі і найбільший в Україні Регіональний центр. Тож нагорода отримана Харковом у конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування", це ще один крок до створення у місті европейского комфорту проживання для городян.    
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації Харківської міської ради 
 
Самой главной наградой для нас является положительные отзывы харьковчан о работе и о тех сервисах, которые предоставляются на территории города. И наш городской голова Геннадий Кернес ставит перед нами конкретную задачу вывести качество обслуживания горожан на высокий, качественно новый уровень, обеспечить комфорт во всех сферах жизнедеятельности и сделать так, что бы харьковчане гордились своим городом.