Харьковские медики обратились к политикам Бундестага

26.07.2012 23:05   -
Автор:

Під зверненням підписи людей зі ступенями: професорів та докторІв. Медики схвильовані ситуацією з лікуванням Юлії Тимошенко. Фахівці впевнені — тут мова йде не про одужання і не про порятунок здоров"я.

Борис Михайлов, головний спеціаліст МОЗ України із психотерапії:

-Нас беспокоит, то что ситуация выходит за рамки медицинского поля отдаляется о проффесиональных интересов, единственной целью, которой является медицинская помощь пациенту любому пациенту, о ком бы ни шла речь и уходит ситуация всё в более политизированную плоскость.

В пошуках сенсації деякі політики перекручують реальний стан справ із лікування Тимошенко,тим самим ставлять під сумнів досвід харківської медичної школи, так само як і німецької клініки "Шаріте", переконані автори послання.

Борис Михайлов, головний спеціаліст МОЗ України із психотерапії:

-В таких условиях мы считаем необходимым обеспечить украинским и немецким медикам возможность заниматься своим профессиональным делом и выполнять свой врачебный долг перед пациентом. Принимая во внимание вышеизложенное, убедительно просим членов Бундестага поддержать наше обращение и в рамках традиций и возможностей парламентаризма максимально содействовать в размеживании политических целей и проффесиональной медицинской деятельности на благо пациента.

Відправити листа до Бундестагу харківські медики планують найближчими днями. До нього додадуть і заяву харківських медиків, під якою підписались понад 12 з половиною тисяч лікарів Першої столиці. У цьому зверненні вони вимагають публічних вибачень за образи від захисника бранки Сергія Власенка. Що до німецьких лікарів — вони також насторожі. Принаймні про це свідчить інформація з інтернет-ресурсів. Згідно неї — донька Тимошенко днями зустрічалась із головою клініки "Шаріте" і намагалася переконати його поставити її матері такий діагноз, який би виключав можливість екс-прем'єра брати участь у судових засіданнях. За інформацією ЗМІ,керівник медзакладу попередньо відмовив Євгенії у фальсифікації діагнозу, пояснивши це тим, що не дозволить аби клініку звинувачували у заангажованості, бо це вплине на імідж німецьких фахівців і закладу в цілому.

Ігор Бескровний, Євгеній Дроботов ,Харьковские Известия.