Харьковские коммунальщики ремонтируют подъезды в многоэтажках

05.11.2019 13:17   -
Автор:
З першого по п'ятий. На кожному з поверхів одного з під'їздів багатоповерхівки по вулиці Китаєнка, 8, що у Новобаварському районі, працюють будівельники. Вже за два тижні, вони обіцяють, під'їзд буде виглядати як новий. А поки процес ремонту тільки но стартував. За роки експлуатації внутрішній вигляд під'їзду став не з кращих. Місцями посипалася штукатурка, фарба теж стала лущитися. Першим ділом комунальники приберуть все старе та нанесуть нове покриття.
 
Ольга Алєксєєнкова начальник філії КП "Жилкомсервіс" Новобаварського району
 
Нанесут декоративную шпаклёвку и произведут окраску стен в подъезде. Помимо это заменят все светильники, будут упорядочены все провода. Так же будет произведён ремонт оконных рам и окраска оконных рам. 
 
Минулого року, додає Ольга Алєксєєнкова, дах цього будинку було оновлено. А от цього року стали до ремонту під'їздів. Так і працюють комплекно та поетапно. 
 
Ольга Алєксєєнкова начальник філії КП "Жилкомсервіс" Новобаварського району
 
В этом году в районе было сделано 41 подъезд. Это в таких микрорайонах как Пермский, Новожаново, на Баварии. Сейчас на таких адресах производится ремонт подъездов как – Китаенко, 8, данный адрес, Богомольца, 29. Зашли две бригады на Профсоюзном бульваре, 9 и 9-А и планируют заходить в Пермском микрорайоне – Пермская, 23, на днях должны зайти на ремонт подъездов.