Харьковские дорожники подготавливают к асфальтированию улицу Деревянко

23.10.2019 13:33   -
Автор:
Рух по ній постійно жвавий. За хвилину, за підрахунками фахівців, нею проїжджає не менш восьми, а то і більше десятків машин. Як легковиків так і багатотонників, що прямують з окружної дороги через Олексіївку до центра міста. Все це про вулицю Дерев'янка, що в Шевченківському районі. Покриття від такого потоку машин стало деформуватися і руйнуватися. Поточний ремонт вже не рятував, констатують шляховики.
 
В'ячеслав Рижков інженер КП "Шляхрембуд"
 
На данном участке дороги каждый год мы проводили текущие ремонты, капитальный ремонт проводился очень давно и уже стали образовываться наплывы, неровности. Было принято решение поставить данный участок дороги в капитальный ремонт. В этом году будет производиться ремонт на участке от проспекта Науки до пересечения с улицей Космонавтов – где-то 830 метров в длину. Вторым этапом, уже в следующем году, продолжится капитальный ремонт от улицы Космонавтов в сторону улицы Балакирева. 
 
До кінця тижня, додає В'ячеслав Рижков, підготовчі роботи на першій ділянці робіт, тобто фрезерування старого покриття, будуть заврешені. І з наступного вже інша бригада шляховиків стане до вкладання першого шару новенького асфальтобетону. Тому можливі зміні у русі, про це фахівці заздалегідь попереджають автовласників. Наразі комунальники відновлюють ще одну вулицю у Шевченківському районі. Де також в момент асфальтування може виникнути уповільнення руху.
 
В'ячеслав Рижков інженер КП "Шляхрембуд"
 
Ведётся капитальный ремонт улицы Тобольской, от улицы Шекспира в сторону проспекта Науки. Так же ведётся текущий ремонт тротуаров по 23 Августа. Это от проспекта Науки в сторону улицы Клочковской. Вообще, в течении этого года, был выполнен текущий ремонт на порядка 20 000 квадратных метрах. Это и дороги и тротуары района. Было заменено асфальтобетонное покрытие на проспекте Людвига Свободы,  улица Космическая – заезды во внутриквартальные районы, улица Отакара Яроша, Балакирева, 23 Августа, ну и на других улицах района.