Харьковские бальники подписали с горсоветом меморандум о сотрудничестве

24.11.2016 17:17   -
Автор:
Краса, грація та фізичні навантаження. Все це об"єднують у собі бальні танці. В Харкові вони неабияк популярні. Самбу, румбу чи вальс вміють танцювати тисячі містян різного віку. 
 
Геннадій Хавкін президент Харківського обласного осередку Ассоціації спортивного танцю України
 
В Харькове около 200 школ. В каждой есть танцы. В Харькове очень много садиков. Практически в каждом танцы. Какие-то свободные площадки, помещения. Клубов очень много. Есть очень крупные известные с большой историей, есть маленькие, о которых мы, может быть, не много знаем. Но танцами занимается, действительно, людей очень много.
 
Однак є в танцях і суттєвий недолік – це задоволення не з дешевих. У копієчку професіоналам та любителям обходиться практично все. 
 
Олександра Широковська керівник танцювальної студії
 
Возникают определенные нюансы, так как и костюмы, и переезды, все участия в турнирах – это недешевое удовольствие.
 
Допомоги від держави чекати годі. Тому вирішувати проблеми бальників хоча б частково взялися у міськраді. За столом переговорів зібрали всіх небайдужих до танців – керівників федерацій та клубів. Результатом перемовин стало підписання меморандуму про співпрацю. Перший крок його реалізації – проведення протягом наступного року кількох відбіркових змагань. Вони будуть рейтинговими і визначатимуть найсильніших танцюристів Харкова. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Традиционно в мае месяце у нас проводится турнир "Харьковский вальс". И наша цель – чтобы этот турнир стал итоговым по результату года турниром, в котором будут принимать участие лучшие танцоры Харькова и области для получения денежных наград и поощрений и от организаторов турнира, и от городского совета. Наша цель – объединение танцевального мира в единое целое.
 
Самі ж танцюристи сподіваються, що найсильнішій парі "Харківського вальсу" владники допоможуть відвідати найпрестижніший світовий турнір з бального танцю.