Харьковская область с Королевством Нидерланды подписала меморандум о сотрудничестве

16.10.2012 18:51   -
Автор:

Футбольні свята в минулому, а добрі справи тривають. Голландські меценати приїхали подякувати Харкову за чудове проведення футбольного свята Євро 2012. В якості подяки підписали з обладміністрацією кілька домовленостей про співпрацю. Одна з них про відкриття цетру для дітей.

Ніко де Борст меценат проекту (Нідерланди)

-Завдяки співпраці нашої футбольної асоціації і вашої обласної адміністрації ми зможемо реалізувати проект і побудувати центр, для малечі позбавленої батьківської опіки. Він стане у нагоді прийомним батькам.

Наразі у цьому центрі, що розташувався у центрі Харкова, на фінальній стадії ремонтні роботи. Його плануть невдовзі відкрити. В ньому працюватимуть психологи, медики. В центрі проводитимуть організаційно-методичні навчання для сімей, які вирішили взяти під свою опіку дітей.  Ну і голландці, не були б голландцями, говорить Ігор Шурма, якби не залишили про себе на Харківщині футбольний слід. Ним стане футбольне поле, зроблене не гірше ніж на професійних стадіонах.

Ігор Шурма заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

-Сьогодні приїхали фахівці з Нідерландської федерації футболу. Вони виберуть площадку, це буде на території обласного притулку для дітей де буде облаштований такий дитячий майданчик, що дасть можливість хлопців та дівчат збирати зі всієї області. Де окрім турнірів можна проводити всякі методичні навчання.

Відкрити поле планують урочисто, у новому 2013 році. Гості з Нідерладнів обіцяли завітати на свято.

Ігор Бескровний, Євген Шинкаренко Харьковские Известия