Харьков спортивный. Какие мероприятия пройдут в городе в этом году?

09.03.2018 17:51   -
Автор:
12 травня у Харкові заплановано провести "Велотон". Це стокілометрова гонка не велосипедах. Захід присвятять відкриттю велодому по Білгородському шосе. Слідом за ним на місто чекає традиційний Велодень. Також у травні перед театром опери та балету відбудеться захід під назвою "Харківський вальс". Це фестиваль з бальних танців, де виступатимуть колективи із симфонічним оркестром. Але на цьому спортивні заходи тільки почнуться.
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Это традиционные соревнования по триатлону, это Feet days.  Feet days— это мероприятие, собирающее все силовые виды спорта, то есть это воркаут, это кроссфит, это непосредственно фитнес. Будет проведена фитнес-конвенция с лучшими лекторами не только Украины, но и зарубежья. Будет достаточно интересно.
 
Тішить той факт, говорить Олексій Чубаров, що у Харкові з кожним роком зростає кількість дітей, які починають займатися спортом. Шкільні ліги ростуть. Цьогоріч серед них визначать кращі школу та район за результатами спортивних успіхів. А потім урочисто нагороджуватимуть переможців. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Сегодня на стадии утверждения есть супер-интересный проект, театральный фестиваль под названием "Парад фест". Это не только театральный, но и мультикультурный фестиваль, который тоже предусматривает прохождение парада на улице Сумской, привлекает всех людей, которые занимаются театрами, танцами, искусством. Для молодежи он будет однозначно интересен.
 
У всіх заходах, зазначив директор Департаменту, варто ставати учасником чи глядачем. Однозначно, каже, буде гарантований гарний настрій та гордість за рідне місто.