Харьков – самый комфортный в Украине город для жизни по версии международного форума Kyiv Smart forum 2019

02.10.2019 15:41   -
Автор:
Найкомфортніше місто для життя в Україні. Таку нагороду отримав Харків на міжнародному форумі Kyiv Smart City. Ця подія стала місцем зустрічі представників громадськості та експертів з різних країн, які об’єдналися для обміну досвідом і вирішення питань стосовно промоції міст України. 
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації та цифрового розвитку Харківської міської ради
 
Smart движение в Украине сегодня находится на самом хайповом уровне. Чем бы вы не занимались сегодня: работали в сфере городского управления, просто жители, либо вы работаете в какой-то технологической компании, сегодня узнаете себя, потому что сегодня каждый город Украины стремится быть Smart. И это очень круто! 
 
Харків отримав нагороду заслужено, каже Олег Дробот. Місто розвивається в усіх напрямах: покращується інфраструктура, йде побудова цифрового простору, діють найкращі центри надання адміністративних послуг, ремонтуються дороги, реконструюються парки, сквери, сади та процвітають різноманітні урбаністичні культури.
 
Павло представник посольства Британії
 
Здорово, что город это поддерживает, что есть взаимодействие с IT кластером. Ну, опять же, по-моему впечатлению, Харьков-один из тех городов, который впереди всех городов по Украине. 
 
Франс-Антон Вермаст радник зі стратегії та smart city амбасадор, Amsterdam Smart City
 
Да, я слышал много о Харькове! Крайний раз – в январе, когда я был приглашён сюда, в Киев. Я разговаривал с Олегом и Ольгой о Харькове, в частности для того, чтобы помочь им создать Smart City, дабы сделать более комфортное место для жителей Харькова. 
 
На форумі кожне місто України мало свій власний представницький стенд, який демонстрував якими саме шляхами вони стають smart. 
 
Ігор Дуняков представник офісу реформ Харкова
 
Мы представляем город Харьков и у нас стенд посвящён бумажкам, борьбе с бюрократией. У нас есть черные картинки то, как было и белые – как может быть. Да, у нас проходит ещё и лотерея. Это такая небольшая геймификация. Каждый может подойти и визиткой проголосовать. У нас есть два основных опроса: «государство в смартфоне» или «город в смартфоне». 
 
Харків – це місто, яке думає про залучення своїх мешканців до всіх процесів вирішення проблеми розвитку міста. Кожен бажаючий може взяти участь в проекті «Бюджет участі», до якого було внесено п’ятдесят мільйонів гривень на проекти, які ініціюють самі харків’яни. Абсолютно будь-який мешканець міста може створити свій проект, зробити його презентацію і шляхом відкритого голосування будуть обрані кращі проекти. Це гарна можливість взяти участь в розвитку свого міста і відчути повноцінне функціонування в усіх сферах життєдіяльності.