Харьков рассматривает возможности китайских специалистов в сфере создания системы “Безопасный город”.

31.07.2017 16:36   -
Автор:
Створення системи "Безпечне місто" – один з приоритетних напрямків роботи харківської міської влади. І робота в цьому напрямку триває. Зокрема з американською фірмою, яку заснував колишній мер Нью-Йорку Рудольф Джуліані. І от сьогодні чергові перемовини, але вже з делегацією китайської компанії. На порядку денному можливість започаткувати у Харкові масштабну службу, за прикладом відомої 911, і створити єдиний штаб реагуваеея на всі надзвичайні ситуації і управління як під час святкових і спортивних заходів, так і на дорогах міста.   
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Мы очень заинтересованы в создании системы создания безопасности дорожного транспортного движения – это один из приоритетов харьковской городской власти. И считаем в целом необходимо, чтобы действительно город Харьков был безопасным городом и все предпосылки у нас сегодня есть. Город Харьков – один из лидеров. Исходя из своих финансовых возможностей и технических, которые есть, это один из лидеров в Украине. 
 
Більш того, у Харкова вже є і певні напрацювання, і це впершу чергу відзначили китайські фахівці. Тому, запевняють, що дуже зацікавлені у роботі з Першою столицею.  
 
Хе Фанг директор Департаменту корпоративного бізнесу "Huawei"
 
Ми дуже раді і готові співпрацювати з вами. І ця зустріч для нас багато значить. Ми високо оцінюєм цей шанс того, щоб почати працювати разом. 
 
Досвід роботи кажуть, вже є. Тож китайська сторона представила своє бачення та технічне рішення створення та розвитку безпечних і розумних міст, що включає шість основних аспектів. 
 
Олександр Дяденко головний спеціаліст "Huawei" по проекту "Безпечне місто"
 
Центр, который будет принимать заявки от жителей, координировать действия любых служб, реагировать в зависимости от приоритета возникших ситуаций. Второй составляющей такого города является интеллектуальные системы оповещения.  Третья часть – это блок умной безопасности на транспорте. Четвёртым блоком является мобильный обмен данными.  Пятый объект – это гибкость сетей.  И собственно шестая часть – это защищённый дата-центр.
 
Для того, щоб створити дійсно ефективну ситему "Безпечного міста" необхідно врахувати всі сторони і факти ймовірної небезпеки, переконаний перший віце-мер Ігор Терехов. Тож попереду, каже, ще не одна зустріч з китайською делегацією. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Мы заинтересованы в работе и заинтересованы в работе на результат,  а результатом должно стать безопасный город, город Харьков.