Харьков присоединился к социальному проекту помощи пожилым людям

30.04.2020 18:36   -
Автор:
Харків приєднався до соціального проєкту допомоги літнім людям. Ініціатива реалізується кількома крупними торгівельними компаніями та  фондом «Життєлюб» за підтримки міських адміністрацій та соціальних служб. Ті, хто бажає приєднатися до акції, можуть оплатити продуктовий набір на сайті «ROZETKA», і його доставлять пенсіонерам. У набір вартістю 225 грн входять гречка, макарони, рис, цукор, пшенична крупа, м'ясні консерви, соняшникова олія, солодощі та туалетний папір. В кінці дня фонд «Життєлюб» розподіляє всі продуктові пакети між містами, які беруть участь в ініціативі. «Нова пошта» формує і доставляє їх в соціальну службу кожного міста, після чого команди соцпрацівників розвозять набори пенсіонерам.
 
Гарік Корогодський співзасновник благодійного фонду «Життєлюб» 
 
Я дякую мерам міст, які приєдналися до акції, зокрема, Геннадію Кернесу і фонду «Ліга освіченої молоді» за підтримку проєкту в Харкові. Ми гарантуємо безпечну доставку, при якій адреси літніх людей не будуть передані третім особам. Сподіваємося, кожен з нас підтримає цю ініціативу і придбає кілька пакетів на місяць, тому що чужих батьків не буває.
 
Організатори проекту, закликають небайдужих приєднатися до акції, адже кожен продуктовий пакет може врятувати чиєсь життя. Тим паче, що у планах благодійний проект запустити і в інших містах України.