Харківський “Металіст” зазнав поразки від турків. Спортивні новини Харкова | 05.07.2022 (відео)

05.07.2022 18:00   -

У Будапешті завершився чемпіонат світу з водних видів спорту – збірна України з десятьма нагородами посіла в медальному заліку восьме місце. Могутній внесок у це досягнення зробили харківські спортсменки, які здобули у змаганнях із синхронного плавання 2 золоті та 5 срібних медалей.

Чемпіонський “дубль” вихованки заслужених тренерів країни Світлани Саїдової, Валерії Меженіної, Олесі Зайцевої, Ксенії Титаренко та заслуженого майстра спорту Дар’ї Юшко оформили у групових та комбінованих вправах.

У соло Марта Федіна “намила” два “срібла”, серед дуетів аналогічного успіху досягли сестри Марина та Владислава Олексієви. У стрибках у воду “срібним” виступом у мікст-синхроні на 10-метровій вежі відзначилися Софія Лискун та Олексій Середа. Дві бронзові медалі до командної скарбнички додав найкращий український плавець Михайло Романчук. У басейні він фінішував третім на дистанції 1500 метрів, на відкритій воді “взяв” “бронзу” на “п’ятірці”.