Харківські медики занепокоєні станом Юлії Тимошенко

09.07.2012 23:08   -
Автор:

Стан здоров"я Тимошенко погіршився. Принаймні так здалося сьогодні захиснику екс-прем"єрки Сергію Власенку після зустрічі з підзахисною. Своїми враженнями він одразу поділився із журналістами.  

"Після спілкування з Юлією Володимирівною впродовж години у мене виникло стійке відчуття, що у неї погіршився стан здоров'я. Пов'язано це з нервуваннями, стресами, "експертизами". До неї постійно приходять якісь люди і розповідають, що вона повинна робити, чого вона не повинна робити, постійно її смикають.

Натомість, у особистого лікаря Тимошенко інша інформація. Лутц Хармс каже: його пацієнтка одужує.

Лутц Хармс особистий лікар Ю. Тимошенко

-Нам вдалося стабілізувати стан здоров"я Тимошенко. Я вже казав, що ми спостерігаємо стабільне покращення її здоров"я.

Кому вірити не знають харківські лікарі. "Віп" пацієнтку вони не бачили вже два місяці. І побоюються, в разі погіршення стану здоров"я екс-прем"єрки відповідати їм, а не фахівцям приватної німецької клініки.

Богдан Федак головний лікар Харківської обласної клінічної лікарні

-По протоколах 2 місяці на лікування хребта це є достатньо. Бо якшо є чотири, треба йти на інвалідність.

Сидіти осторонь і чекати харківські медики, кажуть, не можуть. І сьогодні вийшли до журналістів із заявою. Будуть шукати діалог із німецькими спеціалістами. Щоб провести з ними спільний консиліум і визначитися з тактикою лікування екс-прем"єрки.

Алла Бобейко головний лікар Харківської міської клінічної лікарні №13

-Медики всегда лечили всех и вот сегодня надо организовать абсолютно профессиональный диалог и профессиональный консилиум и профессиональное решение вопроса о том как лечить пациентку, чтобы не было ну такого знаете "ганебного" отношения к медицине, что вот вы не можете одну вылечить, а как вы можете вылечить всех остальных.

На відміну від Тимошенко, пацієнти залізчної лікарні нарікань на клініку не мають. Кажуть і лікарі тут професіонали своєї справи, і умови на сучасному рівні.  

Ніна Опухтіна відвідувачка лікарні

-Очень хорошие условия. Врачи хорошие, питание хорошее. Чистота, порядок, уют, лечение хорошее.

Лілія Шварп відвідувачка лікарні

-Хорошие условия, и внимательное. Я считаю, что она одна из самых лучших, которая сейчас есть.

Олена Іванівна відвідувачка лікарні

-Здесь уловия прекарсные. лучших в Харькове я не видела условий.

Завтра харківські медики мають зустрітися з особистим лікарем Тимошенко і обговорити з ним всі питання відносно її лікування. Проте німецький фахівець вже попереджає, щоб поставити Тимошенко на ноги йому знадобиться ще як мінімум півтора місяці.

Олена Мітясова, Олена Завгородня, Віктор Ноздрачов, Євген Дроботов, Харьковские Известия