Харківське регіональне відділення Асоціації міст України ініціює зміни до статуту

21.11.2012 18:13   -
Автор:

Усі міські голови Харківщини входять до регіонального відділення Асоціації міст України. Сьогодні вони зібрались  аби вирішити важливе питання для життя всієї Асоціації. Працює організація за статутом, який не змінювався протягом багатьох років. Тому Харківське регіональне управління ініціюватиме нові зміни в роботі. Кажуть: чинна редакція статуту обмежує кількість претендентів на посаду президента Асоціації, якого скоро обиратимуть знову.

Геннадій Кернес голова Харківського регіонального відділення Асоціації міст України, Харківський міський голова

-Я считаю, что Харьков, как один из основоположников, тогда в лице Кушнарева Евгения Владимировича, которым было предложено создать такую ассоциацию, должен выйти сейчас с инициативой про внесения в устав этой Ассоциации тех норм, которые сегодня не дают такой уверенности, что наши интересы будут защищены, если к примеру городской голова  не может участвовать в этом, или любой другой городской голова не может в этом участвовать.

Нові зміни у статуті Асоціації, — наголосив Геннадій Кернес, дадуть можливість більш демократично провести вибори Президента Асоціації.  А також допоможуть розв'язати питання більш ефективної участі міст в органах управління самої Асоціації. Загалом же Харківське відділення завжди є ініціатором вирішення найважливіших проблем у регіонах. Також його представники налагоджують роботу з іноземними та міжнародними організаціями, допомагають містам в установленні побратимських зв’язків. А також беруть актвину участь у розробці нових законопроектів.  
 
Віктор Мирошник виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України

-Харьковское регионально управление в авангарде, как говорится, вопросов инициаторов тех проблемных вопросов, которые стоят пред органами местного самоуправления. Всегда специалисты города Харькова и регионального отделения всегда вносят предложения в государственный бюджет на следующий год.

Нещодавно завдяки цьому, Кабмін та Верховна Рада прийняли пропозиції від Харкова. Вони підтримали ініціативи   вирішення проблем та розвитку ЖКГ. Ініціативи та пропозиції Харкова розглянуть знову вже четвертого грудня. Тоді запланована звітно-виборча конференція Асоціації міст України.

Євгенія Кутнова, Ігор Луханін.Харьковские Известия