Харківська відповідь владі міста Рим по справі Тимошенко

28.11.2012 18:25   -
Автор:

Підприємець Олексій сьогодні вранці йдучи на роботу побачив плакат, який вивішували на фасаді харківської мерії. Вивчивши детально напис, не втримався, щоб не сфотографувати його на пам'ять. Каже Перша столиця сформулювала непогану відповідь тим, хто втручається у внутрішні справи держави.

Олексій приватний підприємець

-Это сама суть мировой политики все лезут друг к другу ложкой. Знаете как — свой огород возделать тяжело проще соседу показать, вот смотри, что у тебя там происходит это же всегда проще.

Ганна студентка

-Мне кажется наша страна должна сама розбираться со своими людьми и и они как бы могут выступить в поддержку, но вот так вот пропагандировать — не стоит!

Керівники Харкова вирішили зробити цей плакат після того, як у понеділок мерія Риму на фасаді одного з будинків Капітолійського пагорба вивісила портрет Юлії Тимошенко з написом "Свободу для Юлії Тимошенко", таким чином висловивши свою солідарность.

Ігор Бескровний кореспондент

-12 на 13  метрів. Банер такого розміру сьогодні з"явився на будівлі мерії. Це своерідна відповідь харків"ян на дії римської влади.

У мерії Харкова говорять, це вже не перша спроба західних країн диктувати нашій державі, як слід чинити. І чому за розкрадені кошти Тимошенко отримує підтримку італійців, а їх екс-прем"єр Берлусконі за майже ту саму провину — осуд?

Юрій Сидоренко директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради

-Справа Берлусконі в суді економічна, власне як і справа Тимошенко. Через цю справу Італія втратила мільони євро, які були сховані від податків, Україна теж втрачає гроші на газових угодах Тимошенко. Тимошенко називає свою справу політичною, свою справу називає політичною і Берлусконі тому от ми вирішили закликати колег з мерії Риму бути послідовними і підтримати не тільки українського екс-прем"єра, а і власного екс-прем"єра Сільвіо Берлусконі.

Харків'яни кажуть — нехай італійскі керівники спочатку з власних шаф скелетів приберуть і не забувають про політику невтручання.  

Кирило приватний підприємець

-Нам не стоит прислушиваться даже к мнению всех остальных, это дело нашего государства. Если наш народ считает что так должно быть, то так и должно быть. Они могут высказывать какое-то мнение, но советовать нам что делать и указывать… Мы же не указываем Америке и Европе, что им делать. Я считаю, что правильно она сидит.

Володимир пенсіонер

-Я считаю, что это неправильно наша политика должна быть нашей. А нечего там кому-то мозги нам пудрить. А то что она сидит, она знает, за что она сидит. Друг её Лазаренко где? Там же и она должна быть!

Банер на будівлі харківської мерії провисить до завтра.

Ігор Бескровний, Ігор Луханін Харьковские Известия