Харківська соціальна служба «Довіра» допомагає 90 тисячам харківських сімей

05.08.2013 19:15   -
Автор:

Центр соціальної служби «Довіра» у Харкові працює майже чверть століття. Його фахівці займаються підтримкою молоді з обмеженими можливостями, надають консультації дітям сиротам та родинам, які опинились у складних життєвих обставинах.  Директор центру розповідає – за результатами останнього моніторингу — у місті налічують триста п’ятдесят тисяч осіб, які  потребують соціальної допомоги.

Алла Щербак директор Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра»

-Безусловно, во все семьи мы пока не попали, но одну треть этих людей мы уже точно охватили. Наши специалисты приходят в семьи, проводят инспектирование. В процессе диалога, который проводится с нашими подопечными, мы определяем ту помощь, которая необходима.  Необходимость сопровождения той или иной семьи или одноразовой помощи клиентам, которая необходима в том или ином случае.

Наразі під соціальним супроводом центру "Довіра" — 90 тисяч сімей. Аби допомогти працівникам охопити таку кількість клієнтів, у центрі працюють і волонтери. Ірина — одна з них. Волонтерству присвятила 10 років життя. З радістю допомагає у побуті літнім людям та активно бере участь у міських акціях.

Ірина Краснолобова волонтер

-Волонтерство — это же не дневной график, а это состояние души. То есть когда у меня есть время, я с удовольствием прийду в центр социальной службы, с удовольствием буду помагать тем людям, с которыми я сталкиваюсь и которые нуждаються в помощи.

Аби допомога клієнтам стала більш  оперативною — у центрі "Довіра" вже за тиждень запрацює "гаряча он-лайн лінія". На інтернет-порталі служби зявиться відповідний розділ, куди клієнти зможуть звертатись цілодобово. За словами директора Алли Щербак — в залежності від складності ситуацій, соціальні працівники консультуватимуть он-лайн або ж виїжджатимуть на адресу клієнта.

Наталія Сіромаха