Харківська міліція проводить День відкритих дверей

14.12.2012 17:31   -
Автор:

Напередодні свого професійного свята міліція — з народом. На дні відкритих дверей вони демонструють свої пристрої з якими щодня несуть варту. Автомати, пістолети все в їх арсеналі. Правоохоронець Олександр демонструє зброю, з якою у разі нападу, він готовий стати до бою.  Каже, на цьому не заощаджують — демонструє різні модифікації.

Олександр оперуповноважений спецзагону

-Посмотрите мы вот выставили образцы оружия, как вы считаете экономят или нет? (улыбается) Ну посмотрите сколько единиц оружия, даже вот новые такие модели, которые специально сделанные, они удобные в использовании.

А ось це теж з останніх ноу-хау міліцейського середовища — папка-броня.

-Человек идёт, в случае опасности складывается в бронещит и человек уходит в безопастное место с телохранителем.

Загін Сергія спеціалізується на охороні людей та державних приміщень, на кшталт суду. Розповідає у їх розпорядженні є багато чого. Від 5 до 20 кілограм обмундирування може бути одягнено на людині. З модних незмінних трендів — капелюх-маска.

Сергій оперуповноважений спецзагону

-Первая функция маски это защита лица от повреждения. Вот на мне такая же маска. И одним движением она превращается в маску. 

Їх робота як в пісні і небезпечна і важка, каже головний міліціонер міста Микола Фоменко. В неї потрібно закохатися, щоб зрозуміти. І зізнається сам вирішив захищати закон ще будучи в армії. Так з 25 річного молодшого лейтенанта виріс до полковника.

Микола Фоменко начальник Харківського міського управління Головного управління МВС України в Харківській області

-Ни один даже тех, кого я сажал в тюрьму они приходили возвращались из тюрьмы и приходили ко мне и у них не было злобы потому что ничего незаконного в отношении их не творил. А может ещё и остановил.

Як будь-яка праця — міліцейська також заслуговує на шану і вдячність, переконують тут.

Ігор Бескровний кореспондент

-Не тільки дякую, а ще свій улюблений м"ячик завжди бажає отримати у якості винагороди за свою роботу чотирилапий охоронець Рік. Він вже як четвертий місяць стоїть на варті правопорядку.

За свій поки ще юний вік, собаці рік та 2 місяці, він вже вилучив не одну партію наркотиків. Господар, кінолог Олександр, зізнається, не випадково вибрав саме це цуценя зі всьго приплоду.

Олександр Агарков кінолог

-Определённая есть выбраковка щенков. Т.е. щенок он должен быть не трусливым он должен быть игривым и с такими собаками достаточно проще работать. Ну за счёт этого мы и выбираем.

Не лише вихованці кінологів отримали чимало уваги на дні відкритих дверей. Гостей цікавили конфісковані експонати, сьогодні харків"янам дозволили торкнутись усього на стендах.

Ігор Бескровний, Ігор Луханін Харьковские Известия