Харківщина, початок визволення

04.02.2013 17:15   -
Автор:

Сьогодні у районі — лише шістдесят учасників бойових дій. Наймолодшому з них вісімдесят сім, найстаршому вже більше дев’яноста. В день свята кожен з них отримав подарунки.
 
Петро Малюкін пройшов всю війну, побував у восьми країнах Європи та у Манджурії. Вражень було багато, але каже,  найчастіше згадує саме день перемоги.

Петро Малюкін ветеран Великої Вітчизняної війни

-Вдруг утром, стрельба страшная, зенитки лупят, самолетов не видно и не слышно, а зенитки лупят. В чем дело? Мы выскочили. Война окончилась.  Радость громадная, что живые остались
   
Ветеран, не зважаючи на поважний вік, і досі залишається активним. Не стояти осторонь сучасного життя, Петру Андрійовичу допомагають не тільки соціальні працівники, а і школярі, які регулярно відвідують ветерана.

Дмитро Шенцев народний депутат України

-Мы эту работу проводим уже много лет и безусловно особенно последние годы интерес детей, интерес учащихся и к теме войны, и вообще к этим событиям он возрос и активность детская она тоже возросла и дети с удовольствием идут к ветеранам и общаются. Это говорит о том что мы на правильном пути.

На честь свята визволення Великобурлуцького району школярі влаштували для ветеранів концерт. Привітав фронтовиків і народний депутат Дмитро Шенцев.  

Андрій Соловйов