Харків взяв участь у Всесвітньому Дні прибирання

21.09.2020 15:11   -
Автор:
Вони впевнені, екологія міста та його чистота і порядок напряму пов"язана з відповідальністю кожного. Тому не залишились осторонь і долучились до Всесвітнього Дня прибирання. Прохолодна погода та карантинні обмеження не стали на заваді, все із дотриманням правил, тож трудовий десант активних і креативних взявся до роботи з наведення порядку на території навколо майбутнього "Молодіжного центру", що в Індустріальному районі. 
 
Андрій Єлізаров активіст 
 
У нас в Харькове очень активная молодёжь, я подчёркиваю, очень активная и она в принципе за любой движ, который связан с облагораживанием города, делать что-то для города нам всегда приятно, круто. Мы всегда всеми руками "за".
 
Євген Шаньшин начальник відділу ХМЦ "Дозвілля молоді"
 
Конечно, карантинные ограничения на нас влияют, но ребята, наверное, даже больше соскучились по вот такой совместной работе, отозвались на наше приглашение очень активно. Мы планировали одно количество, а они всё приходят и приходят мальчишки, девчонки и предлагают свою помощь. Все молодцы. Спасибо им большое. Супер, правда. 
 
А тим паче скоро відкриття центру, то і з облаштуванням його території зволікати було не слід.  
 
Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту 
 
Самый большой в Украине и в Харькове "Молодёжный центр". Здесь будет очень много интересных локаций для молодёжи. Они смогут бесплатно заниматься, развиваться. Поэтому это очень важное место и мы решили — самое время во Всемирный День уборки с ребятами собраться вместе, вместе с командой и привести территорию в порядок. 
 
Порядок порядком, а красу ніхто не відміняв. Тож взялися і за облаштування ландшафту. І його першачками стали ось такі величаві туї, які висадили біля центрального входу у будівлю. А вже згодом, кажуть, тут з"явиться і ще безліч зелених насаджень.  
 
Ольга Вельможна голова адміністрації Індустріального району 
 
Благодаря Харьковскому городскому голове, его программе каждый район развивается постоянно, планомерно и наш район, наш город с каждым годом становится ярче, красивее и успешнее.
 
А у Московському районі одне з місць роботи — територія великого спортивного комплексу, що в районі Салтівського шосе 145"Б". Тут трудовий десант вийшов на допомогу комунальникам. Прибирали пожовкле лисття та сміття, облаштовували газони, зрізали сухі дерева та порость, ремонтували та фарбували ігрові дитячі майданчики та місця для відпочинку. 
 
Сергій Посохов заступник голови адміністрації Московського району з питань ЖКГ
 
Конечно, основной объём работ по очистке и благоустройству территории города и района Московского в частности проводится ежедневно, в том числе, и в выходные дни, но есть места, где требуется массовое привлечение людей для выполнения очень большого объёма работ. 
 
І так робота вихідними кипіла по всьому Харкову. Всесвітній День прибирання відзначали у кожному районі міста і не чим-небудь, а працею.