Харків та Ізраїль. Перспективи бізнес-співробітництва

26.04.2013 17:52   -
Автор:

Співпраця Харкова з ізраїльськими містами триває вже не один десяток років.  І мова йде не лише про зведення торговельних об'єктів, а й створення інтернаціонального бізнесу. Це стало темою зустрічі керівників Харківської області з заступником Міністра закордонних справ Ізраїлю.

Юрій Сапронов заступник голови Харківської облдержадміністрації

-Уже на финишной прямой начала большой инвестпроект, где будут участвовать израильские деньги – это "Деревня будущего". Мы в течении последнего года проводили неоднократные встречи.

Та треба нарощувати оберти економічної співпраці, зазначили гості з Ізраїлю. Цьому допоможе підписання договору про зону вільної торгівлі.

Сергій Чернов голова Харківської обласної ради

-При подписании этих соглашений у нас возникнут новые возможности по созданию наукоёмких предприятий, совместных предприятий, технопарков, внедрения Ай-Ти технологий. Это то, чем богаты и мы, и израильская страна.

Та щоб розвивати спільний бізнес, підприємці повинні мати певні гарантії, зазнав вже міський голова Геннадій Кернес на зустрічі із ізраїльскою делегацією. Розуміючи це, у Першій столиці готові відкрити спеціальний консультаційний центр.

Зєев Елькін заступник міністра закордонних справ Держави Ізраїль

-Бизнесс украинский, израильский для развития совместных экономических проектов часто нуждается в консультациях, в какой-то поддержки. И необходимо подумать о какой-то структуре, которая может этому способствовать.

Залишилося визначитися з місцем для цього центру, зазнав мер міста Геннадій Кернес. Та будь-яка допомога міста у цьому питанні – буде надана.

Олена Завгородня